Üritused

Mart Normet: "Eurovision kindlasti toimub ja on ajakavas, praegu on lihtsalt kiire." (3)

Katharina Toomemets, 16. märts 2017 04:00
TEGIJAD KOOS: Pildil on (vasakult) Eurovisioni produktsiooniboss Ola Melzig, Norra delegatsioonijuht Stig Karlsen, Rootsi delegatsioonijuht Mari Forsman Ryberger, Eurovisioni produtsent Christer Björkman, Prantsuse delegatsioonijuht Edoardo Grassi ja Mart Normet. Pilt on tehtud öösel kell kaks pärast delegatsioonijuhtide koosolekut, kus lõbusas meeleolus veel maailmaasju arutati.Foto: Erakogu

Mart Normet käis Kiievis Eurovisioni delegatsioonijuhtide koosolekul. 

"Eurovisioni korralduses on praegu palju asju tegemata ja otsustamata, aga kogu aeg tuleb uut infot. Tegutsetakse nii kiiresti kui võimalik ja iga päev laekuvad uued e-kirjad täpsustustega," räägib Eesti eurodelegatsiooni juht Mart Normet, kuidas edeneb Kiievis suurvõistluse korraldamine. 

Mart käis nädala algul Kiievis Eurovisioni delegatsioonijuhtide koosolekul, mis toimub igal aastal umbes kaks kuud enne finaali. "Seal antakse kätte kogu informatsioon tehniliste detailideni välja. On ju teada, mis Eurovision on ja mis toimuma hakkab, aga igal aastal on vastavalt kohaliku telekanali soovidele ikka erandeid ja muudatusi – näiteks, kuidas valmivad riikide postkaardid," selgitab Normet. "See on minu üheksas aasta ja esimest korda on selline lugu, et pooled asjad on veel täitsa pilla-palla," paljastab Mart. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.04.2017
PILK PEALE! Laura ja Koit andsid välja oma pildiga särgid ja kruusid!
01.04.2017
Eesti astub Eurovisioni lauluvõistluse teises poolfinaalis lavale eelviimasena
31.03.2017
PILT SELGE! Eesti astub Eurovisioni teises poolfinaalis lavale eelviimasena!
24.03.2017
KAUA VÕIB?! Venemaa lükkas tagasi EBU pakkumise Eurovisionil satelliidi vahendusel esineda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee