MUSITSEERIVAD KOOS: Angeelia ja Mick elavad ja musitseerivad koos. Suvel saab neid näha näiteks Kalju laval Padisel ja südamemuusika festivalil. Ja veel siin-seal. Infot nende tegemiste kohta saab artistide Facebooki lehtedelt. Märtsis-aprillis on Angeelialt oodata aga uut singlit ja peagi ka muusikavideot. Foto: Siiri Kumari
Katharina Toomemets 15. märts 2017 04:00
Mick Pedaja palus tänavu "Eesti laulu" poolfinaali jõudnud lauljatari Angeelia kätt.

Mick Pedaja palus tänavu "Eesti laulu" poolfinaali jõudnud lauljatari Angeelia kätt.

"Mick suutis kihlasõrmuse Eesti disaineri Ettel Poobuse käest üsna kiiresti organiseerida – see on kulda valatud puuoks ja ühe briljandiga," kirjeldab lauljatar Angeelia Maasik (24), millise kihlasõrmuse tema kallim, mullu "Eesti laulul" neljandaks jäänud laulja Mick Pedaja (24) talle sõrme libistas.

Mick ja Angeelia kihlusid möödunud nädalal, 9. märtsil. "Me kohtusime täpselt aasta tagasi samal päeval. Nii nagu meie kohtumispäevalgi, oli meil ka seekord sel päeval Raplas kontsert, kus esinesime mina, Mick ja NOËP," kirjeldab Angeelia.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

krisse 15. märts 2017 09:22
Noortel käib kôik ikka väga ruttu. Kuidas eelminse abielu puhul oli Angeelial - siis ju oli ka sugulashing ja kôik muu, muretseti ühine laps. Ja nüüd uus sugulashing?! Mis siis saab kui veel neid elus ette tuleb?
Aga noortele ônne valitud teel.
. 15. märts 2017 11:53
Kui nii noorelt saada laps, nagu tegelikult neil mõlemil elus ette tulnud., ning usulisel survel seisnev abielu, siis pole imekspandav et inimesed alles leiavad ja kasvavad läbi selle nendeks, kes nad tegelikult on. Sugulashingi on elus mitmeid, ent oma kaksikhinge tunned ära, kui ta su ellu saabub ning oled ka valmis selleks. Vähem kriitikat, rohkem empaatiat.

SISUTURUNDUS