Inimesed

VANDENÕUTEOORIA: Honey Boo-Boo matsakas mamma kandis paksukostüümi? (1)

Õhtuleht.ee, 14. märts 2017, 16:34
Mama June 26. aprillil 2016Foto: Vidapress
Leidub ikka teooriaid! Hiljuti tuli ilmsiks, et varem üle 200 kilo kaalunud Mama June langetas kõvasti kaalu ning kannab nüüd riidesuurust 36, paljud aga usuvad, et naine kandis oma kaalukaotuse varjamiseks polstrit.

Internetis ringlevad kuuldused, et Mama June kandis paksukostüümi, selleks, et varjata saledat keha kuni kaalukaotusest rääkiva sarja esilinastumiseni. Lisaks sellele usuvad mõned inimesed, et naine pole kunagi paks olnudki ning kogu asi on kokkumäng, selleks, et teleseriaaliga raha teenida.

Mama June eitas intervjuus muidugi antud vandenõuteooriat. “Ma kindlasti ei kandnud paksukostüümi. Ma olin paks!” sõnas ta.

Lapsmissi ja reality-staari Honey Boo Boo emana tuntud Mama June Shannoni kaalulangetusprotsessist tehti hiljuti teleseriaal “Mama June: From Not To Hot”, kus näidati tema imelise salenemise protsessi, mis saavutati maovähendusoperatsiooni, dieedi ja trenni abil.

Lisaks kommenteeris naine, et ei seadnud kaalulangetusprotsessi alguses omale eesmärki. “Mul ei olnud kunagi mõttes ideaalkaalu. Ma olen päris õnnelik selle üle, mida ma praegu olen saavutanud,” ütles ta. 

Naine on öelnud, et kaalust alla soovis ta võtta pärast seda, kui kuulis, et tema eksabikaasa abiellub uue naisega.

Samal teemal

19. veebruar 2018, 10:47
ŠOKK: Honey Boo Boo ema Mama June kaotas silmanägemise!
23. november 2017, 12:00
VÕIMAS! Ligi 140 kilo salenenud Mama June on endiselt sire!
8. august 2017, 16:06
Paksust mammast peenikeseks kaunitariks saanud Mama June’i 17-aastane tütar on rase!
31. märts 2017, 11:00
VIDEO | Honey Boo Boo ema lasi oma lõualoti ära lõigata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee