Emma WatsonFoto: Reuters / Scanpix
Õhtuleht.ee 14. märts 2017 11:54
Harry Potteri filmide täht Emma Watson võinuks “La La Landi” naispeaosa endale saada, kuid tema otsustas hoopis “Kaunitari ja koletise” kasuks.

Algul sahistati, et inglise näitlejatar ajas “La La Landi” produtsendid oma nõudmistega hulluks. Seetõttu sai rolli tema nimekaim Emma Stone, kes võitis sellega Oscari. Nüüd aga kinnitab Emma, et loobus ise rollist, sest “Kaunitar ja koletis” vajas põhjalikku ettevalmistust.

“Teadsin, et pean ratsutama õppima. Teadsin, et pean tantsima. Teadsin, et mul seisab ees kolm kuud laulmist ja selleks tuleb Londonis olla," vahendab Telegraph.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

huh 14. märts 2017 13:25
hea, et valis muu, ei ole hea näitleja
Julie 18. märts 2017 08:54
Kas sul leht puudub viimanegi inimlikkus ,et kustutad kommentaare . Kas on käsk kätte antud ,et selline ebasõbralikkus ,või klimberdab klahve kellegil kaasa võetud titt. Taasta mu kommentaar ,sest ei ole ainuke ja kui kõik ühineme , siis ei ole teil ei lehe tellijaid ega lugejaid. Kommentaaridest on palju kasu,kasvõi politseile ,mingi märgu andmiseks. Olen 68 aastane ja ehk mõnigi soovitus vanainimese poolt oleks kasulik. Aga roppustel ja sexil lasete labaselt kommenteerida---neile on roheline tuli. Masendav.

SISUTURUNDUS