Inimesed

ÕHTULEHE VIDEO | Miks me kõik armastame Anne Veskit ja Ivo Linnat? Sellepärast, et nad on nii lihtsad, lahked ja ausad! (192)

Sirje Rattus, Helen Pentsa, Henry Linnard | Video: Aldo Luud, Martin Ahven, Geidi Raud, 11. märts 2017, 04:00
Ivo LinnaFoto: Alar Truu

Meelelahutusajakirjanduse raskekahurvägi analüüsib, miks Eesti popitaeva säravaimad tähed meile nii sügavale südamesse on pugenud.

Üks suuremaid Eesti kollase ajakirjanduse tähti ja vedajaid Anu Saagimgi muutub Anne Veskist ja Ivo Linnast kõneldes hellaks. Saagimi sõnul kuuluvad Veski ja Linna puutumatute hulka. «Kui nende kohta halvasti öeldakse, siis see on pühaduse rikkumine!» on Elu24 peatoimetaja resoluutne. «Nad on Eesti mõistes pühakud.»

Bravuuritar ütleb, et Anne ega Ivo ei vea iialgi alt – ei artisti ega inimesena. «Sul peavad olema inimesed, kelles sa ei pettu, kellesse ei kaota usku,» märgib ta. «Nende elu ja nende looming aitab, kui on raske, ja on toeks ka siis, kui oled rõõmus. Anne Veski ja Ivo Linna on inimesed, kes loovad minus õnne- ja heaolutunde.»

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23. aprill 2017, 12:59
GALERII | Ivo Linna ja Supernova tõid tudengilinna retrohõngu
4. märts 2017, 18:56
Ivo Linna kutsub kõiki üles oma "Eesti laulu" võistluslugu kaasa laulma
22. veebruar 2017, 20:48
IVO LINNA: kuniks noored laulavad eesti keeles, püsib ka isamaalisus
21. veebruar 2017, 14:05
ÕHTULEHE VIDEO | Ivo Linna napsas "Eesti laulu" finaalijärjekorraks number 7: mulle on pigem meeldinud number 3 kombinatsioonid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee