Ivo LinnaFoto: Alar Truu
Sirje Rattus, Helen Pentsa, Henry Linnard | Video: Aldo Luud, Martin Ahven, Geidi Raud 11. märts 2017 04:00
Meelelahutusajakirjanduse raskekahurvägi analüüsib, miks Eesti popitaeva säravaimad tähed meile nii sügavale südamesse on pugenud.

Meelelahutusajakirjanduse raskekahurvägi analüüsib, miks Eesti popitaeva säravaimad tähed meile nii sügavale südamesse on pugenud.

Üks suuremaid Eesti kollase ajakirjanduse tähti ja vedajaid Anu Saagimgi muutub Anne Veskist ja Ivo Linnast kõneldes hellaks. Saagimi sõnul kuuluvad Veski ja Linna puutumatute hulka. «Kui nende kohta halvasti öeldakse, siis see on pühaduse rikkumine!» on Elu24 peatoimetaja resoluutne. «Nad on Eesti mõistes pühakud.»

Bravuuritar ütleb, et Anne ega Ivo ei vea iialgi alt – ei artisti ega inimesena. «Sul peavad olema inimesed, kelles sa ei pettu, kellesse ei kaota usku,» märgib ta. «Nende elu ja nende looming aitab, kui on raske, ja on toeks ka siis, kui oled rõõmus. Anne Veski ja Ivo Linna on inimesed, kes loovad minus õnne- ja heaolutunde.»

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (192)

coroner 13. märts 2017 07:55
Miks me KÕIK armastame?...Noh, ma ei armasta, mull on neist kama....Nõuka ajal promotud tüübid-ei midagi muud...
Ausus..... 12. märts 2017 22:32
Aususest rääkides võiks enne uurida ku suur summa sellst rahast mis kõikidest pulmadest ja sünnipäevadest sularahana saadakse ka maksuametile ära näidatakse, sisuliselt 0 on see number, ehk siis eesti tuntud artistid saavad enamuse oma tuludest maksuvabalt. Alla 1500€ ei lähe nad kuhugi, need ausad inimesed.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS