Inimesed

PALJU ÕNNE! Muusik Mick Pedaja palus oma kallima Angeelia kätt! (10)

Katharina Toomemets, 10. märts 2017 14:56
Mick ja AngeeliaFoto: Siiri Kumari
Muusik Mick Pedaja ja tema elukaaslane, lauljatar Angeelia Maasik avaldasid sotsiaalmeedias rõõmu-uudise - paarike on kihlunud!

Angeelia on Õhtulehele rääkinud, et nende kokkusaamislugu Mickuga oli äratundmine esimesest pilgust. Mick Pedaja saavutas mullusel "Eesti laulul" neljanda koha, võludes publikut oma looga “Seis”. Märtsis kohtus Angeelia Mickuga ühe heategevuskontserdi järelpeol, kus nad mõlemad üles astusid. “See oli erakordne hetk. Silmapilkne äratundmine, täiesti teisel tasandil,” jutustas Angeelia.

“Tema pani mind esimesena tähele ning kui olime vahetanud paar sõna, pikalt hüvastijätuks kallistanud ning sammud juba kodu poole seadnud, pani Mick siiski oma pillid maha ja jooksis tagasi trepist üles, et küsida, kas ma tahaksin jalutama minna. Siis me jalutasimegi sel ööl läbi vanalinna, pikalt.”

Mick ja Angeelia kolisid üsna kiiresti kokku. “Juba pea teisel kohtumisel. Käisime teineteisel külas ega osanud enam teisiti olla. Kõik oli väga loomulik.”

Kuidas on võimalik, et kaks inimest, kes pole kunagi kohtunud, armuvad nii kiiresti ja nii sügavalt? Tavaliselt õpitakse teineteist ju ajapikku tundma. “Ma mõtlen seda siiamaani. See tunne, mis meie vahel on, on nii teistsugune – oleme nii ühel tasandil. Ma ei pea midagi seletama, vaid ta haarab õhust ja mõistab pilgust, mida ma mõtlen!”

Palju õnne ka Õhtulehe poolt!

Samal teemal

02.08.2018
ÕNNE JA RÕÕMU! Muusikud Mick Pedaja ja Angeelia Maasik abiellusid
20.09.2017
LAHE IDEE | Angeelia ja Mick Pedaja tegid ühesugused tätoveeringud
11.08.2017
Muusik Mick Pedaja: see on suur õnn, kui sul on kaaslane, kellega läbi elu triivida
30.03.2017
Angeelia pääses rahvusvahelise laulukirjutajate võistluse finaali