Inimesed

JUHAN PAADAM: kui Tallinnas Eurovisioni korraldasime, oli mu perel netikommentaaride tõttu raske – see oli neile julgustükk (1)

Aigi Viira, 9. märts 2017, 04:00
EESTI EUROVISIONI ISA: Kui vaid saaks, sõidaks Juhan Paadam koos lauljanna Eda-Ines Ettiga veel kord Eurovisionile – ta usub, et nüüd, kui Ines on küpsem artist, võiks tal minna konkursil paremini kui 2000. aastal.Foto: Tiina Kõrtsini

Juubilarist telemehe kõige lähedasemad inimesed on abikaasa ja poeg, kes on temaga kaasa mõelnud ja vajadusel teda ka tagasi hoidnud.

"Elu ongi julgustükk. Elada tuleb julgeda – kui sa oled selle juba ette võtnud, siis tuleb see nii ära teha, et jääd ise ka rahule," tõdeb Juhan Paadam muiates. Ta juhtis peaprodutsendina Tallinnas toimunud Eurovisioni lauluvõistluse korraldamist ja tuli koos tohutu meeskonnaga sellest katsumusest auga välja. Praegu, kui Paadamil on täitunud 70. eluaasta, on just seetõttu tema isiklikus alfabeedis ohtralt e-tähte, kuid kõik tema elus seostub ühel või teisel viisil märksõnaga "Eurovision".

A nagu Albert Scharf ja Ain Anger "Albert Scharf oli kauaaegne EBU president. Õpetaja, toetaja ja eeskuju. Kui ma ütlesin talle, et vajame abi, selgitamaks Eesti valitsusele ja valitsusjuhile avalik-õigusliku ringhäälingu problemaatikat, võttis ta kätte, tuli minu palve peale Eestisse ja sõitis pärast läbi ka Läti ja Leedu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. aprill 2018, 14:40
VIDEOD JA GALERII | 51aastaseks saanud Filipp Kirkorovi esifännil ei püsi kontsertidel riided seljas!
1. aprill 2017, 04:00
"Appi, appi, tegemist on ju Maahärra, matsiga!"
24. märts 2017, 04:00
JUHAN PAADAM: Ukraina ja Venemaa Eurovisioni-tüli teeb väga kurvaks – lauluvõistlus võiks olla poliitikavaba
13. märts 2017, 14:06
VIDEOD | Rootsi saadab Eurovisionile Robin Bengtssoni, Island Svala Björgvinsdóttiri

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee