Inimesed

Printsess Diana reeturlik ülemteener tunnistas, et on homoseksuaalne (9)

Triin Tael, 8. märts 2017 04:00
DIANA USALDUSISIK: Paul Burrell koos printsess Dianaga 1997. aasta augustis, vaid kolm nädalat enne printsessi hukkumist. Samal aastal premeeris Elizabeth II Burrelli kuninglikule perele osutatud teenete eest kuningliku Victoria hõbemedaliga. Foto: Vida Press

Kurikuulus kuninglik ülemteener Paul Burrell, kes on pärast printsess Diana surma tema intiimsete saladuste parseldamisega elatist teeninud, tuli kapist välja. "Diana oli ainus naine, kellele Paul oma homoseksuaalsusest rääkis," kinnitab mullu pika abielu lahutanud ja nüüd oma kavaleriga pulmadeks valmistuva Burrelli lähedane.

Daily Mail paljastab, et 58aastane Paul Burrell kavatseb jurist Graham Cooperiga aprillis pulmi pidada. The Suni andmeil tuleb pidu tsirkuseteemaline. Kümme aastat printsess Diana alluvuses olnud Burrell, kes nüüd peab lillepoodi, on Grahamiga koos olnud väidetavalt juba kümme aastat.

Nad elavad koos ja on kirjas lillepoe omanikena. Mullu lahutas kahe täiskasvanud poja isa Burrell oma kauasest kaasast Mariast (62), kellega ta oli abielus 32 aastat. Maria on kolinud Floridasse, tema ja Pauli endises ühises kodus Cheshire’s pesitseb nüüd ekskaasa koos oma uue elukaaslasega.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.04.2017
PRINTS HARRY EMA DIANA SURMAST: "Surusin tunded alla, hiljem vajasin ravi."
13.04.2017
Raamat: prints Charles reisib koos isikliku prill-lauaga!
12.04.2017
KÕMUTEOS: printsess Diana pilkas ja peksis prints Charlesi
04.04.2017
Printsess Diana kõmuline ülemteener läks mehele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee