Saund

Robbie Williams meenutas: seks soomlannaga maksis mulle suhte (2)

Toimetas Kristin Aasma, 2. märts 2017 21:16
Robbie Williams abikaasa Ayda Fieldiga.Foto: Vida Press
Sel suvel Soomes Tamperes esinev Briti superstaar Robbie Williams loodab, et Soome publik tuleb kontserdile vindisena, sest siis paistab kõik uskumatult hea. Soome ajalehele Iltalehti antud intervjuus tunnistas Williams ka, et aastaid tagasi, kui ta Soomes tuuril oli, siis seksis ta soomlannaga ning selle tagajärjel purunes tema suhe.

Robbie on käinud läbi pika tee sellest ajast, kui ta esimest korda Soomes esines. Aasta oli siis 1993, esinemiskoht Keravas asuv Planet FunFun. Tõelise kontserdi andis Robbie Take Thati koosseisus järgmisel aastal Helsingi Jäähallis, kirjutas Iltalehti.

"Kontserdist mäletan seda, et fännid olid innukad, nagu igal pool. Ja tõesti, ma seksisin hotellitoas soomlannaga ja see maksis mulle mu suhte,“ rääkis superstaar Iltalehtile. Praegu on Robbie Williams 43aastane abielus pereisa.

"Loodan, et Soome publik on mu kontserdil joobes. Sest, nagu me teame, siis joobnuna paistab kõik parem välja. Kaine vaataja meelest olen kindlasti hea, aga vindise vaataja arvates olen ma uskumatult hea,“ kõneles muusik, kes usutluse ajal sageli teravmeelitses.

Samal teemal

07.03.2018
ROBBIE WILLIAMS: „Mu pea sees on haigus, mis tahab mind tappa.“
14.12.2017
Robbie Williamsi tervis teeb muret: olin intensiivravis voolikute külge aheldatud
25.10.2017
Robbie Williams tunnistab, et ta viidi intensiivraviosakonda
24.07.2017
Robbie Williams vohmib magades maiustusi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee