Tele

"KOLMERAUDNE" TÄNA: kas Mailis Reps peab tagasi astuma, nagu nõudis Jürgen Ligi?  (2)

Toimetas Marge Sillaots, 2. märts 2017 14:19
Foto: TV3
"Kolmeraudne" alustab täna oma kevadhooaega uuendustega ning esimeses saates arutatakse Mailis Repsi sõnavõttu ning Eesti ajakirjanduse usaldusväärsust.

Kas Mailis Reps peab tagasi astuma, nagu nõudis Jürgen Ligi? Keskerakondlane Reps ja reformierakondlane Ligi räägivad olukorrast riigis, kus vasakjõud kukutasid pikaajalise paremvalitsuse opositsioon

Kas Eesti ajakirjandust saab usaldada? Debatis ajakirjanduse usaldusväärsusest räägivad portaali Objektiiv tegevtoimetaja Varro Vooglaid ja rahvusringhäälingu veebiuudiste peatoimetaja Anvar Samost traditsioonilisest ja alternatiivsest meediast, ajakirjanduse kallutatusest ja valeuudiste levikust.

Kas vabariigi aastapäeva kontsert oli liiga masendav? Kultuuriminister Indrek Saar ja LP peatoimetaja Ingrid Veidenberg võtavad jutuks kriitika vabariigi aastapäeva kontserdi liigse morbiidsuse suhtes ning arutlevad, kui rahvalik peab olema vabariigi aastapäeva tähistamine ning teised ametlikud kultuuriüritused.

Veel intervjueerib Mihkel Raud aasta meelelahutajat Tõnis Niinemetsa, aasta meesartisti Karl-Erik Taukarit ning "Eesti laulu" konkursi finaliste Hugo Martin Maasikat, Karl-Kristjan Kingit ja Maian Lompi.

Tuliuue huumorinurga avab Tõnis Niinemets.

Muusikat teevad tänases "Kolmeraudses" Karl-Erik Taukar Band ning Whogaux & Karl-Kristjan feat. Maian (Eesti Laulul üllatuskult edukaks osutunud kollektiiv), kes saate lõpus esitavad ka värske versiooni ühest igihaljast Eesti eurolaulust.

Uuenenud "Kolmeraudne" alustab TV3s täna kell 21.35.

Samal teemal

01.04.2017
Jürgen Ligi: "Opositsioonis ei pea tegema teiste erakondadega lolle kompromisse."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee