Tele

"Kuidas kukeaastal õnn majja tuua?" Erisaates annavad nõu selgeltnägijate paremik ning feng shui asjatundjad 

Televeeb, 28. veebruar 2017 15:40
Marilyn KerroFoto: TV3
Just algas punase tulikuke aasta ja nüüd on õige aeg teada saada, mis meid ees ootab? Maagilisi nõuandeid jagavad Marilyn Kerro, šamaan Anu, selgeltnägija Jelena, Ilona Kaldre, Igor Mang, feng shui asjatundjad ning paljud teised.

Selgeltnägijate paremik annab nõu, kuidas muuta alanud kukeaasta edukamaks ja õnnelikumaks ning seda nii tööalaselt kui isiklikus elus.

Samal teemal

Idamaade kalendri järgi algas 28. jaanuaril punase tulekuke valitsemine, mis vältab seekord pikalt, kuni 15. veebruarini 2018. aastal. Seega on vägagi paslik edastada meie tuntuimate selgeltnägijate ning astroloogide ja feng shui spetsialistide konkreetsed juhised ja nõuanded, kuidas kukeaasta enda jaoks õnnelikuks muuta ning milliseid ohte vältida.

Saates astuvad üles meie kuulsaimad meediumid eesotsas Marilyn Kerroga, samuti saavad sõna Eesti selgeltnägijate tuleproovi võitja šamaan Anu ning teise koha saavutanud Elena Kanda. Põhjaliku analüüsi Idamaa kalendri loomaringile teevad feng shui asjatundjad Janno ja Siret Seeder ning astroloog Igor Mang. Elena Kanda laob aga kaarte tulevasteks kuudeks.

Suur rõhk on ka isiklikul elul - algav aasta pidavat tooma kaasa ohtralt petmisi ja suhete purunemisi, kuid kas ta soosib uue armastuse leidmist? Nõu annavad Marilyn Kerro ja Ilona Kaldre. 

Põnev ja informaatiline erisaade "Kuidas kukeaastal õnn majja tuua?" on eetris juba täna õhtul TV3 kanalil, kell 21.30.

Samal teemal

11.09.2017
OHOO! Šamaan Anu pürgib Venemaa „Selgeltnägijate tuleproovi“
21.06.2017
Ilona Kaldre: ma ei kavatse selgeltnägemisest loobuda, ajakirjanik mõistis mind vääriti!
03.03.2017
Leedu selgeltnägija tahab rajada Eestisse nõiakunstiakadeemia