Yoko AlenderFoto: Teet Malsroos
Eiris Teeveere, Helen Pentsa 28. veebruar 2017 04:00
Kui presidendi vastuvõtul kleitidega enam hea ja halva maitse piiril olevaid katsetusi eriti ei tehta, siis ehted lähevad iga aastaga suuremaks ja julgemaks.

Kui presidendi vastuvõtul kleitidega enam hea ja halva maitse piiril olevaid katsetusi eriti ei tehta, siis ehted lähevad iga aastaga suuremaks ja julgemaks.

Loomulikult ei tasu seda tõlgendada nii, et kleitidega oleme maitsekuse selgeks saanud, kuid ehtega tuleb seda alles õppida. Tegelikult on hoopis vastupidi, mida kinnitab ka SOMA ehtebrändi asutaja ja disainer ning EKA doktorant Sofia Hallik.

"Statement jewellery (silmapaistvad ehted) on julgete valik. Mul on hea meel, et presidendi vastuvõtu külaliste seas on ka neid, kes hindavad ehteid, mille eesmärgiks ei ole ainult keha kaunistamine," räägib ta. Palju oli tema sõnul vastuvõtul näha ka 90ndate mõjutusi. Nimelt on selle kümnendi stilistika praegu väga moes ning eeskätt peegeldub see massiivsetes detailides ja suurtes silmatorkavates kõrvarõngastes, mida oli sellel aastal ka oluliselt rohkem kui varasematel vastuvõttudel. Oluliseks peab Sofia ära märkida ka selle, et külalised on hakanud rohkem mõtlema just tervikule, mitte ehete ja kleidi peale eraldi. "Eesti moe- ja ehtedisaini koostöö on alati parim valik presidendi vastuvõtule," arvab ta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (133)

labasus 1. märts 2017 19:31
Labane vene naine, kes ei austa eestit ega eesti presidenti, võiks puutja ette sellega minna.
See ei ole nali 1. märts 2017 19:30
kus on nüüd need ürituse turvajad muidu jooksevad küll mingite kuulikindlate kohvritega mööda vabaduse platsi ringi seda inimest poleks tohtinud lasta sellise nömedusega uksest sissegi ,kahjuks Eestis ongi nii et köik vargad on ärimehed ja perverdid on kuntstnikud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS