Inimesed

JULGED EHTED: presidendi vastuvõtul püüdsid pilke fallos ja 3D-kõrvarõngad  (133)

Eiris Teeveere, Helen Pentsa, 28. veebruar 2017 04:00
Yoko AlenderFoto: Teet Malsroos

Kui presidendi vastuvõtul kleitidega enam hea ja halva maitse piiril olevaid katsetusi eriti ei tehta, siis ehted lähevad iga aastaga suuremaks ja julgemaks.

Loomulikult ei tasu seda tõlgendada nii, et kleitidega oleme maitsekuse selgeks saanud, kuid ehtega tuleb seda alles õppida. Tegelikult on hoopis vastupidi, mida kinnitab ka SOMA ehtebrändi asutaja ja disainer ning EKA doktorant Sofia Hallik.

"Statement jewellery (silmapaistvad ehted) on julgete valik. Mul on hea meel, et presidendi vastuvõtu külaliste seas on ka neid, kes hindavad ehteid, mille eesmärgiks ei ole ainult keha kaunistamine," räägib ta. Palju oli tema sõnul vastuvõtul näha ka 90ndate mõjutusi. Nimelt on selle kümnendi stilistika praegu väga moes ning eeskätt peegeldub see massiivsetes detailides ja suurtes silmatorkavates kõrvarõngastes, mida oli sellel aastal ka oluliselt rohkem kui varasematel vastuvõttudel. Oluliseks peab Sofia ära märkida ka selle, et külalised on hakanud rohkem mõtlema just tervikule, mitte ehete ja kleidi peale eraldi. "Eesti moe- ja ehtedisaini koostöö on alati parim valik presidendi vastuvõtule," arvab ta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.02.2018
NAGU KAKS TILKA VETT! Presidendi vastuvõtul ilmutasid end taaskord falloslikud kujundid
23.02.2018
GALERII | Fallos-kaelaehe ja rannakleit ehk vaata aastate jooksul presidendi vastuvõtul enim kõneainet pakkunud riideid ja aksessuaare
25.01.2018
ÕL VIDEO | Liina Stein: presidendi vastuvõtu kleidid lähevad aastatega lihtsamaks, sinine on endiselt populaarne värv
06.03.2017
TV3 VIDEO | Tartu jääb siiski kõrvale! Rail Baltic hakkab kulgema läbi Pärnu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee