Tele

JUBE! Angelina Jolie sööb oma lastega Kambodžas reisil olles ämblikke! (4)

Televeeb, 22. veebruar 2017 12:34
Angelina Jolie sõi Cambodias koos lastega ämblikke ja muid putukaid.Foto: BBC / kuvatõmmis
Angelina Jolie läks oma lastega hiljuti reisile Kambodžasse ning naise sõnul tahab ta kultuuri korralikult kogeda ning ta mõtleb seda ikka päris tõsiselt. BBC Twitterisse postitatud videos saab näha, kuidas Jolie lastega ämblikke sööb. 

Videos on näha, kuidas Jolie õpetab oma lastele, kuidas ämblikku küpsetada. Juhendaja ütleb Joliele, et ämblikult tuleb eemaldada mürgisuised, kuid tuleb välja, et Jolie on seda juba varasemalt teinud.

Jolie selgitab Kambodžas ämblikute ja muude putukate söömise tähtsust. “Ma arvan, et putukad on alati olnud osa söögilauast,” rääkis ta, tuues välja ka, et see oli ka oluline ellujäämisel sõjaajal. “Kui inimesed nälgivad, suutsid nad nii tegutsedes ellu jääda,” õpetas naine. 

Ämblikult tuleb enne söömist eemaldada mürgisuised. Foto: BBC / kuvatõmmis

Jolie paljastas, et ta sõi esimest korda ämblikke ja putukaid siis, kui ta esmakordselt seal käis. “Alustad rohutirtsudega ja õluga ning siis liigud edasi ämblike juurde,” selgitas ta. 

Seejärel serveeris näitlejanna õhtusöögi, mis koosnes skorpionitest. Ta pakkus ämblikku oma tütrele Shilohile, enne ise hõrgutise proovimist, öeldes, et “see maitseb tegelikult väga hästi!”

Lastele aga veider õhtusöök ei maitsenud. “Skoprionit on raske närida ja maitseb nagu kuivanud, maitsetud krõpsud!” kaeblesid nad.

Lastele veidrad hõrgutised ei maitsenud. Foto: BBC / kuvatõmmis

Jolie on hetkel Kambodžas, et teha reklaami oma filmile “First They Killed My Father”. Jolie rääkis ka oma lahutusest Brad Pittiga ning muutus emotsionaalseks. “Ma ei taha öelda väga palju, ainult seda, et see oli raske aeg ja me oleme perekond. Me jääme alatiseks perekonnaks ning me saame sellest raskest ajast üle ning loodetavasti saame tugevamaks perekonnaks,” sõnas ta. 

Samal teemal

04.05.2018
MIDA KÕIKE EI JUHTU: hirmunud noor naine tellis ämbliku tapmiseks toidukulleri
31.02.2017
Põsed aukus, püksid lontis - abielulahutus on Brad Pittile halvasti mõjunud
20.02.2017
NIBUSKANDAAL: Jolie kohtus peapiiskopiga, üll läbipaistev pluus
20.01.2017
Angelina Jolie avas esmakordselt lahutuse asjus suu