Üritused

ÕHTULEHE VIDEO | Kerli Kõiv astub "Eesti laulu" finaalis üles viimasena: ma tahtsingi olla kas esimene või viimane! (8)

Katharina Toomemets | Video: Geidi Raud, 21. veebruar 2017 13:48
„Mulle meeldib mu järjekorranumber väga. Lootsin, et saan esineda esimese või viimasena. Lahe!“ ütleb lauljatar Kerli Kõiv, et on oma „Eesti laulu“ finaali järjekorranumbriga 10 väga rahul.

Õnnenumbriks on Kerlil tegelikult 7. „Ma olen ka sündinud 7. veebruaril ja 7 on alati minu number olnud.“ Selle järjekorranumbri napsas endale aga vanameister Ivo Linna. „Ma olen üldse suur numeroloogiafänn. Numeroloogias on numbrid ühest üheksani ja number 10 annab tegelikult kokku 1. Kui on kahe- või kolmekohaline number, siis see taandatakse kokku. Number ühel on aga hästi palju väge,“ sõnab Kerli.

Muide, Kerli tegi omale mõni päev tagasi ka uue tätoveeringu, mil samuti suur hulk väge sees. „See on tavaline Eesti rästik,“ näitab ta oma vasaku randme ümber looklevat madu. „Rästik on meie kultuuris iidne nõialoom. Kui nõid sulle rästiku ümber kaela paneb, ei kaeta kuri silm sind enam kunagi. Rästik on meie rahvamaagias ülim kaitseloom,“ selgitab Kõiv. 

Vaata videost, miks on Kerlil hea meel viimasena esineda ja mida rääkis ta veel oma uue laheda tätoveeringu kohta. 

Samal teemal

22.01.2017
PISUT PIINLIK: Kerli andis vähim punkte temaga koos stuudios olnud Ariadnele
22.01.2017
Kerli: tahtsingi laulda "Eesti laulu" finaalis viimasena! Äge!
21.01.2017
ÕHTULEHE VIDEO | Ivo Linna napsas "Eesti laulu" finaalijärjekorraks number 7: mulle on pigem meeldinud number 3 kombinatsioonid
21.01.2017
ÕHTULEHE VIDEO | "Eesti laulu" finaali avab Liis Lemsalu: see on tore, aga samas hirmutav

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee