Inimesed

Anis Arumets: minu võrdlemine Conchita Wurstiga oli kohatu (4)

Helen Pentsa, 21. veebruar 2017, 04:00
EESTI LAUL: Anis Arumets (vasakul) ja Amiran Gorgazjan «Eesti laulu» teises poolfinaalis Marko Reikopile intervjuud andmas. Foto: Martin Ahven

"Eesti laulu" teises poolfinaalis ilmus ekraanile fotokollaaž, kus kõrvutati ansambli Almost Natural liikme Anis Arumetsa ja naiseriietes meeslaulja Conchita Wursti pilte. Pidavat ühte nägu olema. Televaatajale võis jääda Anise näoilme põhjal mulje, et ta solvus. Anis ütleb, et ei osanud tegelikult esialgu kuidagi reageerida.

"Ma polnud solvunud. Mulle näis, et nali oli ehk kohatu. Kui nüüd tagantjärele saadet vaatan, kuulan ja mõtlen, siis saan aru, et oleksin pidanud olukorda võtma rohkem huumoriga.

Mulle oli kerge šokk, et selline Twitteri säuts otsesaates edastati, sest paraku oli see Conchita Wursti suhtes transfoobne (transfoobia on tugev negatiivne tunne, mõnikord ka viha transsooliste vastu – toim) nali, mis meie arvates pole õige." ütleb Anis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27. veebruar 2019, 13:18
FÄNNID AHMIVAD ÕHKU: Conchita Wurst on nüüd kiilakas!
16. aprill 2018, 08:21
POMMUUDIS: Eurovisioni võitja Conchita Wurst on HIV-positiivne!
16. mai 2017, 09:41
Nõnda on muutunud Conchita Wurst!
20. veebruar 2017, 19:48
Almost Naturali liikmed "Eesti laulu" otse-eetris näidatud säutsust: see oli Conchita Wursti suhtes transfoobne nali, mis meie arvates pole õige

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee