Inimesed

Ekspeaminister Mart Laar: "Jah, ma usun armastusse!" (13)

Urmas Vahe, 20. veebruar 2017, 04:00
ESITLUSEL: Loomulikult tuli Mart Laaril Viru keskuse raamatupoes värsketesse teostesse ka autogramme jagada.Foto: Jörgen Norkroos
"Jah, kui poleks Katrinit, ei oleks ma praegu siin publikuga rääkimas. Ilmselt ei oleks ma kunagi saanud riigimehekski. Päeval, kui minust sai peaminister, nutsime mõlemad," tunnistas filosoofiadoktor ja nüüdne Eesti Panga nõukogu esimees Mart Laar, kui esitles eelmisel nädalal Viru keskuse raamatupoes oma järjekordset raamatut – seekord mitte sõjast või ajaloolistest sündmustest, vaid armastusest.

Mart ütleb, et oma abielus on ta alati üritanud vältida igavust. Ja olulisel kohal on kindlasti olnud visadus, mis enamasti sihile viib. Vaja on olla kohal hetkel, kui sind vajatakse. Eriti veendus ta selles viie aasta eest: 18. veebruaril sai just niipalju aega mööda insuldist, mis on praegu 56aastase mehe elu vägagi seganud. Laar usub, et arstiharidusega abikaasale on tema jaluleaitamine suurepärane praktika. Ja seepärast usuvad mõlemad, et asja parimad arengud on veel ees.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

14. august 2017, 14:15
ILUS KAADER | Mart Laar tähistas 35 aastat abielu fotoga pulmapäevast

13 KOMMENTAARI

s
sugulane 20. veebruar 2017, 16:19
HÄRRA MART LAAR ON EESTIMAA PARIM METSAVENDLUSE UURIJA !
j
Jah 20. veebruar 2017, 10:29
"Jah, ma usun armastusse, aga armastan raha." Palju rootsi pangad härrale nende nõukogus istumise eest maksid, et ta aitaks eesti pangad rootsi pankade kätte mängida? Avalikult räägiti poolest miljonist kroonist, mis tol ajal oli ikka väga suur raha.
Loe kõiki (13)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee