Inimesed

VAPUSTAV PALJASTUS: Marilyn Monroe ootas Prantsuse filmitähelt last! (7)

Triin Tael, 20. veebruar 2017 04:00
BEEBIKÕHT: Üks kuuest pildist, mille Frieda Hull 8. juulil 1960. aastal New Yorgis Foxi filmistuudio ees klõpsas. Marilyni l­iibuv seelik paljastab k­ummuva beebikõhu. Kuvatõmmis ­veebilehelt DailyMail.comFoto: DailyMail.com

Marilyn Monroe (1926–1962) viis hauda kaasa ­šokeeriva saladuse: ta oli oodanud Prantsuse ­superstaarilt Yves Montand’ilt last. DailyMail.com avaldas esimesena maailmas kuus harukordset fotot, mis paljastavad oma aja suurima seksisümboli raseduse.

Nende autor ja senine omanik oli Monroe lähedane usaldusisik Frieda Hull. Frieda hoidis kõmulisi värvislaide, mida ta nimetas rasedaslaidideks, aastakümneid saladuses, kuid mullu, kaks aastat pärast vanaproua surma, panid tema pärijad need oksjonile. Veidral kombel ei märganudki jõukad kollektsionäärid nende tähtsust ja slaidid vahetasid omanikku vaid 2240 dollari eest. Oksjonimaja oli otsustanud slaide müües rasedust mitte mainida.

Kaadrid klõpsiti 8. juulil 1960 New Yorgis Foxi filmistuudio ees. Marilyn oli käinud oma uue filmi "The Misfits" ("Kohanematud") kostüümi- ja soenguproovides. Näitlejatari kõht kummub läbi liibuva seeliku esile. Hulli kinnitusel oli tema kuulus sõbranna tõepoolest rase. DailyMail.comi väitel polnud lapse isa Monroe toonane abikaasa, tunnustatud Ameerika näitekirjanik Arthur Miller (1915–2005), vaid Itaalia päritolu Prantsuse filmistaar ja laulja Yves Montand (1921–1991). Muusikalise komöödia "Let’s Make Love" võtetel prahvatanud armulugu oli toona avalik saladus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.04.2019
60 AASTAT KOMÖÖDIAST „DŽÄSSIS AINULT TÜDRUKUD“: „Marilyni aju on nagu Šveitsi juust – auke täis!“
05.08.2017
55 AASTAT MARILYN MONROE SURMAST: seksiikoon oli alamakstud ja surma eel võlgades
31.05.2017
Kas Marilyn mõrvati tulnukate pärast?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee