Inimesed

Prints Charlesi ristitütar valetas ajukasvaja kohta (1)

Õhtuleht.ee, 20. veebruar 2017, 04:00
Prints Charlesi (paremal) ristitütar Tara Palmer-Tomkinson ­(vasakul).Foto: AFP / Scanpix
Prints Charlesi ristitütar Tara Palmer-Tomkinson, kelle surnukeha leiti üleeelmisel kolmapäeval oma kodust, suri õe kinnitusel loomulikku surma. Lahkamisel tuvastati 45aastasel seltskonnastaaril perforeerinud ehk lõhkenud haavand ning kõhukelmepõletik.

Tara kirjanikust õde Santa Montefiore toonitas, et Taral polnud ajukasvajat.

Aastaid uimastisõltuvusega maadelnud seltskonnakaunitar kirjeldas mulluses intervjuus, kuidas tal diagnoositi healoomuline ajukasvaja ja millist surmahirmu ta oli tundnud. Montefiore kinnitas Daily Mirrorile, et õel polnud kasvajat. "Tara elas tihtipeale fantaasiamaailmas," rääkis lehe allikas, kelle väitel võis krooniline väsimus tekitada naises tunde, et tal peab midagi hullemat viga olema.

"Võimalik, et see [jutt ajukasvajast] oli äärmuslik appihüüd, kuna ta oli täiesti liimist lahti."

Daily Mirrori allika väitel teadsid Tara sõbrad, et tema juttu tuleb tihtipeale reservatsioonidega võtta. "Tema puhul osutusid just kõige uskumatumad lood tihti tõeks."

Montefiore andis mõista, et kuuldused Palmer-Tomkinsoni tagasilangusest uimastite küüsi ei vasta tõele. Õde olevat surmaeelsel nädalavahetusel palju klaverit mänginud ja muusikat lindistanud. "Tara oli viimastel elunädalatel õnnelik, heas tujus ja tegi plaane ajaks, kui on haigusest kosunud."

Samal teemal

13. aprill 2017, 15:36
Raamat: prints Charles reisib koos isikliku prill-lauaga!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee