EHTNE KAUBOI: Tänaval kõndides katab Heino juba kümmekond aastat oma kiilaspead punaka parukaga – see aitavat tal teise dimensiooniga suhelda. Kauboistiil on talle südamelähedane sestsaadik, kui ta seitsmeaastase poisina karjas käies ennast kauboiks kujutles.Foto: Jörgen Norkroos
Kais Allkivi 18. veebruar 2017 04:00
REHEPAPP KA PÄRIS ELUS: "Novembris" külatarka kehastav Heino Kalm on aidanud sadadel abivajajatel uusi hambaid suhu saada ja tõbedest vabaneda.

REHEPAPP KA PÄRIS ELUS: "Novembris" külatarka kehastav Heino Kalm on aidanud sadadel abivajajatel uusi hambaid suhu saada ja tõbedest vabaneda.

61aastane hambatehnik ja ravitseja Heino Kalm poleks saanud Kivirähki ainetel vändatud filmis "November" keskset rehepapi rolli täita, kui tal oleks õnnestunud noore mehena, ummikusse jõudnud abielust muserdatuna, endalt elu võtta.

Saatusel olid aga teised kavatsused. Mürgitusega haiglavoodis hinge vaakudes sai Heino enda sõnul teispoolsusest ilmutuse: "Ühel hetkel nägin ma ennast ülevalt lae alt ja minuga rääkisid sulaselges eesti keeles kujutised, eredad kui keevitusvalgus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (16)

ExPärnakas 18. veebruar 2017 20:03
Ma mäletan teda musta nahkmantliga, pikad juuksed lehvimas Kalevi tänavat "kündmas". Lahe kuju oli ja julges eristuda massist. Dissident muidugi. Lastel olid ka vahvad nimed, tolle aja kohta ikka väga ameerikalikud. Aga nina oli minu arust siis otse, päris kobe kutt oli.
Rotiküla 18. veebruar 2017 16:16
kamraadid või siis nn. tänased " vanamehed " näeksid sind " füürer " hea meelega Jaanipäeval Raeküla kooli õuel jaanitulel. Pärast paneks " mundrid " selga ja laulaks mõne õige laulu mida tänased noored suhugi ei julge võtta või annaks mõnele diblale kaigast, piiraks miilitsa maja ja teeks nii muudki et komsomolide elu mugav ei oleks.
Lapsed 18. veebruar 2017 18:26
ja lapselapsed peavad kah ikka teadma millised kanged Rotiküla mehed noortena olid. Sini must valge männi otsa igal 9 mai pühal.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS