Foto: Pressimaterjalid
Toimetas Marge Sillaots 17. veebruar 2017 15:29
Laura Põldvere ja Koit Toome asuvad juba homme Eesti Laulu II poolfinaalis võistlustulle ning Laura tunnistas, et peab oma suurimaks vastaseks eelmisel laupäeval finaali pääsenud Ivo Linnat.

"Need kõik, kes sinna (superfinaali – toim) saavad, on ohtlikud. Ma arvan tõesti, et Ivo on selline tegelane, kes haarab väga-väga palju hääli sellega, et lugu on lihtne, toimib ja on siiras," tõdes Laura Raadio 2 saates "Draiv, vahendab Menu.

Seda, keda teises poolfinaalis edu võib saata, Laura veel ennustada ei oska, sest televaatajad teevad tema hinnangul tihti ebaloogilisi otsuseid. "Me ei tea teise poolfinaali puhul, kas läheb sedapidi, et edasi saab raskekahurvägi, keda teatakse rohkem, aga me ei ole visuaali veel näinud, kuidas see toimib laval," rääkis Laura.

Samal teemal

Kommentaarid  (39)

Kuulaja 20. veebruar 2017 09:59
Tegelikult oli Laural eelmisel aastal veel parem ja vingem laul, kui sellel aastal. Kahjuks tookord liig ekstravagantne riietus tõmbas eurovisioonile minekule kriipsu peale, sest paljudele vaatajatele oli see vastuvõetamatu, kuigi laul oli super. Õnneks on nüüd riietuse osas õppust võetud.
see on 20. veebruar 2017 12:36
lauluvõistlus, mitte riietuse võistlus.
Kuulaja 20. veebruar 2017 13:25
Paraku mõjutab hääletamiste tulemust siiski ka laulja väljanägemine. Nii see lihtsalt on. Kahjuks mõni laulja pole eelmise aasta vaatajate kommentaaridest välja teinud ja saab nüüd ise seekord kriitika osaliseks. Ega kõiki suupruukimisi polegi mõtet esinejatel kuulata ja südamesse võtta, aga sellise võistluse puhul võiks siiski väga paljude vaatajate poolt üheselt väljaõeldud kriitikast midagi kõrva taha panna.
Eesti ? laul 20. veebruar 2017 13:19
Mis ajast see ingliskeelne ümisemine eesti laul on?
Vene ajal suudeti oma kultuuri ja keelt hoida, nüüd...
Tom 19. veebruar 2017 13:39
Jah, teevad küll ebaloogilisi otsuseid, aga seekord aitasid televaatajad Laura ja Koidu finaali. Žürii poolest oleksid uksetaha jäänud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS