Scarlett Johansson ja tema teine abikaasa Romain Dauriac.Foto: Reuters / Scanpix
Õhtuleht.ee 15. veebruar 2017 12:30
Äsja teisest abikaasast lahku läinud Scarlett Johansson ütles värskes Playboy intervjuus, et peab monogaamiat ebaloomulikuks.

“Minu meelest on abiellumise mõte väga romantiline, see on imekaunis mõte ja praktikas võib see olla väga kaunis,” ütleb näitlejanna. Kuna monogaamsus pole tema sõnul loomulik, nõuab abielu suurt vaevanägemist. “Ja fakt, et see paljude inimeste – kõigi – jaoks on nii suur töö, tõestab, et tegu pole millegi loomulikuga.”

Ajakirja People andmeil on Scarlett ja tema prantslasest abikaasa Romain Dauriac suvest saadik lahus elanud. 2012. aastal kurameerima hakanud ja kaks aastat hiljem abiellunud paaril on kahe ja poole aastane tütar.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Scarlett 18. veebruar 2017 17:36
See on ainult temale omane, ega ei pea elama kellegi teise stiili järgi. Rääkigu mida tahab, teised inimesed elavad ikka nii nagu soovivad. Scarlettikene ainult tuututab!!
mees 16. veebruar 2017 10:38
Olen mees ja pean monogaamiat endapuhul vähemalt väga loomulikuks. Minu jaoks on tähtis suhtes ikka kogu kompott kokku. Neil, kes ainult seksida tahavad, ei ole mõtet monogaamsusest rääkida. Inimesi on erinevaid. Loomariigis esineb samuti monogaamsust väga palju, nii et pole mõtet kuulutada et see ei ole loomulik kui püksid lihtsalt jalas ei püsi!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS