Inimesed

DIIVADE HEITLUS: Adele murdis oma Grammy Beyoncé pärast pooleks?! (1)

Triin Tael, 14. veebruar 2017, 04:00
PRAKS JA KATKI! Adele murdis aasta albumi Grammyt vastu võttes auhinna pooleks. Oli see žest nüüd kogemata või meelega, kuid kahtlustatakse, et lauljanna võib priisi tõepoolest ametlikult tagasi lükata, kuna tema meelest peab see kuuluma Beyoncé Knowlesile.Foto: Reuters / Scanpix

"Ma tõesti ei saa seda auhinda vastu võtta," kuulutas juba teist korda elus aasta albumi Grammy võitnud Adele (28) pühapäevaõhtusel galal. "Minu elu tähtsaim artist on Beyoncé ja tema album "Lemonade" oli monumentaalne!" õhkas Briti superstaar pisarsilmi ning – oli see nüüd meelega või kogemata – murdis grammofonikujulise priisi pooleks.

Adele kandideeris tänavusel Grammyde jagamisel Los Angeleses viiele auhinnale – ning võitis kõik viis. Kolmes kaalukamas kategoorias – aasta salvestis, aasta laul ja aasta album – konkureeris ta Ameerika kolleegi Beyoncéga.

Viis aastat tagasi võitis Adele plaadiga "21" kuus Grammyt ja jõudis nõnda Beyoncéga samale pulgale. Nüüd jälgiti põnevusega, kuidas kahe diiva rammukatsumine edeneb.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. märts 2017, 11:13
Adele'i pojale lendas ilutulestikupraht silma
15. veebruar 2017, 16:07
Carlos Santana: "Beyoncé pole mingi laulja."
13. veebruar 2017, 15:30
Erak Enya ilmutas end Grammyde punavaibal
13. veebruar 2017, 13:00
Adele lobises tänukõnes oma abiellumise välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee