Müstika

LOTOVÕITJA VÕIB! Brittide noorim lotomiljonär kaebab korraldaja kohtusse, sest võit tegi ta õnnetuks (56)

Toimetas Gerly Mägi, 12. veebruar 2017, 17:42
Jane Park aastal 2015 Foto: Vidapress
17-aastaselt lotomiljonäriks saanud Jane Park kurdab, et rahahunnik on tekitanud talle aastatega stressi ning muutnud ta õnnetuks. Neiu plaanib loto korraldaja oma õnnetuse pärast kohtusse kaevata.

Parkist sai 2013. aastal brittide noorim lotovõitja, kui ta miljoni naela suuruse võidu EuroMillionsi loteriiga taskusse pani, kirjutab Daily Mail.

Neli aastat hiljem tunnistab noor miljonär, et raha on teinud ta õnnetuks ja kurnatuks.

"Inimesed vaatavad mind ja mõtlevad: ma tahaksin elada nagu tema, ma tahaksin tema raha. Aga nad ei mõista, kui suur stress sellega kaasneb," selgitab neiu.

"Ma arvasin, et võit teeb kõik kümme korda paremaks, aga see tegi kõik kümme korda hullemaks. Soovin pea iga päev, et mul ei oleks raha. Ütlen endale tihti – mu elu oleks palju parem, kui ma poleks võitnud," kurdab Park.

Neiu lasi võiduraha eest suurendada oma rindu, täita huuli ja süstida näopiirkonda Botoxit. Lisaks ostis Park kinnisvara ning nimetab end arendajaks. "Mul on materiaalset vara, aga muus osas on mu elu tühi. Mis on mu elu eesmärk?" mõtiskleb Park.

Neiu räägib, et on hädas poiss-sõbra leidmisega, sest kõik jahivad tema raha. Samuti on ta tüdinenud kallitest disainerriietest ja firmamärkidest ning igatseb odavat Benidormi perepuhkust.

Samas tunnistab Park, et ei ole kunagi mõelnud raha annetamisele või sellest muul moel vabanemisele.

Edinburghist pärit neiu on veendunud, et praegust vanusepiiri (16 a) tuleks tõsta 18. eluaastani ning ta plaanib loto korraldaja kohtusse kaevata.

Samal teemal

16. mai 2017, 17:58
Maa peal keelu saanud mängusõltlane ostab praamipileti

56 KOMMENTAARI

Külamees. 19. veebruar 2017, 08:50
Tõepoolest --- KIIKS ! Kui raha SIND õnnetuks teeb, leiad hõlpsasti hulganisti inimesi, kellele seda raha jagada ja kes sellest suurt rõõmu ja kergendust tunnevad.
a
A.H. 16. veebruar 2017, 01:26
Mismoodi see korraldaja teda õnnetuks tegi? Kas surmaga ähvardades käskis pileti osta? Teiseks kui rahahunnik tõesti nii õnnetuks tegi andku se papp mulle. Mind see juba küll õnnetuks ei tee.;)
Loe kõiki (56)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee