Inimesed

Siberi šamaanitar: "Naiselik naine toetub alati mehe tugevusele." (20)

Kristel Rõss, 10. veebruar 2017, 04:00
MAAILMARÄNDURIST ŠAMAANITAR: Shakuntali jätab oma vanuse saladuseks, kuid vihjab, et näeb oma bioloogilisest east 20 aastat noorem välja. Foto: Mari Luud

"Miks on šamaanid väga õnnelikud inimesed?" pärib Siberist pärit šamaanitar Shakuntali. "Esiteks, meil on tugev side loodusega ja teiseks – meil pole maist vara," vastab ta ise. "Minu kodu on terve maailm, sest rändan juba 15 aastat riigist riiki. Indigolapsena olen alati teadnud, et mul ei saa olema üht ja ainsat kodu, korterit või maja."

Sulgede ja salapäraste ehetega kaunistatud ning maitsekalt meigitud tumedasilmsest kaunitarist Shakuntalist lausa õhkub naiselikkust. Ei märkigi väsimusest, kuigi naise elu möödub mööda maailma rännates – Eestisse saabus ta Hispaaniast ja juba järgmisel nädalal teeb ta seminare Mehhiko naistele.

Shakuntali on viibinud paljudes maailma jõupaikades: Indias, Lõuna-Ameerikas, Krimmis, Altais, Baikali ääres, Baltimaades. Ta ütleb, et on aidanud mitmeid kuulsusi Venemaal ja mujal, samuti on ta hoidnud ära perede lagunemisi, tervendanud täiskasvanuid ja lapsi ning päästnud krahhist äriprojekte.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

8. veebruar 2017, 23:02
Eesti parimad nõiad jagavad armumaagia nippe!
29. detsember 2016, 22:43
TV3 VIDEO | Selgeltnägija Ilona Kaldre hoiatab: järgmine aasta tekib kihk petta ka vanematel meestel
23. detsember 2016, 04:00
PÖÖRIPÄEVARIITUSED: Kati Saara Vatmanni kodus jäeti hüvasti sügise ja lahkunutega
30. november 2016, 04:00
TEGEVVÄELASEST TEGEVNÕIAKS: nõiasaate võitja Anu jätab päristööga hüvasti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee