Inimesed

Lenna Kuurmaa: "Ma ei tunne, et oleksin "Eesti laulu" laval soololaulja!" (2)

Katharina Toomemets, 4. veebruar 2017 04:00
TERVIKUST: «Minuga koos on laval neli tüdrukut ja üks poiss ning me moodustame terviku,» ütleb Lenna (keskel). Foto: Stanislav Moškov

"Minuga koos on laval neli tüdrukut ja üks poiss ning me moodustame ühe terviku. See pole bändilugu ja sain aru, et see vajab midagi teistsugust," räägib oma esitusest "Eesti laulu" poolfinaalis lauljatar Lenna Kuurmaa. Ka laulu sisu on varasemast erinev – see kannab keskkonnasõnumit.

"Üks Saksa laulukirjutaja lähenes mulle mõttega kirjutada Eurovisioni jaoks koos üks lugu. Käisin paar korda Berliinis, kirjutasime mitu laulu ja saatsime konkursile enda arvates parima," räägib Lenna. Lugu räägib tema sõnul sellest, kuidas inimkond on oma ressursse kasutanud mõtlematult, arvates, et kunagi ei muutu midagi.

"Nüüd on aga tulemus käes – loodus annab märku. Põhisõnum on see, et meil kõigil on ainult üks kodu." Kuigi lauljatar iga päev neil teemadel pingsalt pead ei vaeva, käib see mõte tema olemusega siiski kaasas. Eurovison on Lenna arvates hea koht sellise sõnumi levitamiseks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.02.2017
IVO LINNA: mul on hea tunne, et kogu pundist jõudis "Eesti laulu" finaali ka armas eestikeelne laul
12.02.2017
ÕHTULEHE VIDEO | "Eesti laulu" finaali pääsenud Lenna: ma ei mõtle üldse sellele, et olen juba kaks korda finaalis teiseks jäänud
04.02.2017
EKSKLUSIIVNE MEGAMIX | "Eesti laulu" poolfinalistid laulsid seda, mida sülg suhu tõi!
03.02.2017
ÕHTULEHE VIDEOANKEET | "Eesti laulu" poolfinalist Janno Reimi iseloomustab kõige paremini lastelaul "Rongisõit". Miks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee