Inimesed

Bassitüdruk Mai Agan läheb USA roki-legendiga tuurile (2)

Kais Allkivi, 3. veebruar 2017 04:00
ESIMENE KOHTUMINE: Mai Agan ja David Crosby 2015. aastal Oslos, kus Mail õnnestus pärast ansambli Crosby, Stills & Nash hüvastijätukontserti selle liikmetega juttu puhuda.Foto: Erakogu

Folkrokibändi The Byrds ning Crosby, Stills & Nash laulja ja kitarristina tuntud David Crosby otsustas oma kevadisele turneele kaasa kutsuda viis muusikalist sõpra, kelle seas on ka eesti bassimängija Mai Agan. Mai räägib, et sai Davidilt koostööettepaneku poolteist aastat tagasi, kui rokikuulsus vaimustus tema bändi MaiGroup albumist.

"Kohtusin Crosbyga esimest korda 2015. aasta sügisel, kui Crosby, Stills & Nash andsid Oslo Spektrumis oma tuuri ja ühtlasi ka kümnenditepikkuse karjääri viimase kontserdi. Mul oli suur au olla kutsutud bändiga pärast esinemist kokku saama," meenutab Rootsis elav Mai Agan.

"Kui tuli välja minu bändi MaiGroup teine album "You", siis andis mu sõber Greg Leisz (Ameerika multiinstrumentalist – K. A.), kes plaadil ka külalisesinejana üles astub, Davidile meie albumi ja ütles: "Listen to this, you’re gonna love it!" ("Kuula seda, sa hakkad seda armastama!" – toim).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.06.2017
USA telesaates esinenud Mai Agan sai popstaar Miley Cyruselt kiita!
06.06.2017
Jimmy Falloni telešõus esinenud Mai Agan sai Miley Cyruselt kiita
15.07.2016
Mai Agan võitis Rootsis Alice Babsi džässiauhinna: rootsi muusikud on mind omaks võtnud!
07.05.2016
Mai Agan: kui bassi kätte võtsin, oli see armastus esimesest pilgust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee