Inimesed

Shakira 40: ma pole siin üksnes tagumiku hööritamiseks! (4)

Triin Tael, 2. veebruar 2017, 04:00
NEED PUUSADEI VALETA:Shakira kaubamärgiks on temperamentne kõhutants, mida ta harrastas juba nelja-aastaselt. Isa poolt on lauljanna Liibanoni, ema poolt Hispaania ja Itaalia juurtega. Foto: Vida Press

Shakira ajas katoliku kooli nunnasid oma kõhutantsuga marru juba nelja-aastasena. See otsekui purskus tema seest – keegi polnud talle seda õpetanud. Täna väidab 40. sünnipäeva tähistav kahe lapse ema: "Tunnen, et ma pole siin maamuna peal üksnes selleks, et lõputult tagumikku hööritada." Samas tõdeb Colombia superstaar, et tunneb end seksikana. Ja see tunne annab talle väge.

Kõigi aegade kuulsaim latiinolauljanna, kelle temperamentsed lavasõud ja videod vaatajad pöördesse ajavad, oskab oma kuulsust ära kasutada. Ta suhtleb maailma mõjukamate riigipeadega, edendab hispaaniakeelsete laste haridust ja võitleb ebavõrdsuse vastu.

Võiks ju piirduda esinemisega, kuid ta tahab enamat. "Tunnen, et see töö pakub mulle rahuldust," rääkis ta ajakirjale Glamour. "Ja nii leian oma eksistentsile mõtte. Muusika on platvorm – vahend, mis aitab mul kasutada oma häält selleks, et kiiret tähelepanu nõudvatest probleemidest rääkida."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. veebruar 2017, 07:00
MÄLUMÄNG | Tänane sünnipäevalaps on Shakira
18. november 2015, 19:25
SKANDAALNE VIDEO | Shakira ja Barcelona staari seksivideo sattus valedesse kätesse
6. veebruar 2015, 10:13
IMEARMAS! Shakira ja Piqué avaldasid oma vastsündinud pojast esimese foto
3. veebruar 2015, 23:16
FOTOD: Shakira sai neli päeva pärast teise poja ilmaletoomist haiglast koju

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee