Toomas Hendrik Ilves ja Ieva IlvesFoto: Alar Truu
Televeeb 1. veebruar 2017 15:57
18 000 eurot sviidi eest Davosis, austribaar New Yorgis, joogiarve maailma kõrgeimas hoones Dubais, massaaž spaas, Versace’i pood, kontserdipiletid, ridamisi sularaha väljavõtmisi, Abja ehituspoes ostud - see on vaid pisike osa presidendi kantselei krediitkaardi väljavõtetest, mis küsimusi tekitavad. 

Mida jutustavad Kadrioru krediitkaardid? Vabariigi Presidendi Kantselei on suurim riigi krediitkaardi kasutaja ühe töötaja kohta. Ühest küljest on see ootuspärane, sest president ongi riigi väärikaim esindaja, eriti välismaal. Samas avastati, et krediitkaardi kulu kasvas järsult just Toomas Hendrik Ilvese ajal ja ulatus ainuüksi viimase 10 kuul jooksul üle 90 000 euro.

Kulus palju energiat ja otse öelda jonnimist, aga "Pealtnägijal" õnnestus aruandlus kätte saada. Ning avastati nii mõndagi üllatavat, naljakat ja kahtlast. Kui mitte midagi muud, siis tutvustab krediitkaardiajalugu presidendi tööd ja privileege rakursi alt, mida avalikkus seni näinud pole.

Mida jutustavad meile Kadrioru krediitkaardid, selgub tänases "Pealtnägijas", ETV ekraanil kell 20.00.

Samal teemal

Kommentaarid  (81)

Nipik 2. veebruar 2017 12:12
Selle saatega pani Pealtnägija küll puusse. Vastik madal irin! Eriti jälk oli selle Talviku jutt: suuga teeb suure linna, käega ei kärbsepesagi!
kahjuks 2. veebruar 2017 11:47
THI peaks mõtlema vähemalt oma laste peale, sest vanemate patud nuheldakse laste peale kolmandasse põlve välja ja THI sellise "päranduse" vastu ei aita ei raha ega rikkus ega "õigesse" parteisse kuulumine....
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS