Tele

DÜNAAMILINE DUO! Eesti Laulu finaalsaadet juhivad taas Märt Avandi ja Ott Sepp (70)

Toimetas Gerly Mägi, 28. jaanuar 2017 09:29
Foto: ERR/Elena Vareiko
Sel aastal juhivad Eesti Laulu finaalsaadet taas lahutamatu duo Märt Avandi ja Ott Sepp, kellel on vastutusrikas roll kanda juba kolmandat korda.

"Jaa, Eesti Laul tuleb taas! Ja taas koos meiega. Oleme jäänud pisut vanemaks ja tiba aeglasemaks. Vihmase ilmaga lööb puus tuld, triigi palju tahad!" kommenteerivad olukorda Märt Avandi ja Ott Sepp, kuid lubavad: "A me tuleme."

Samal teemal

Ott Sepp ja Märt Avandi on Eesti Laulu finaali juhtinud 2010. ja 2016. aastal. Sepal on aga koguni neljas kord – aastal 2011 juhtis ta saadet koos Piret Järvise ja Lenna Kuurmaaga.

"Eks see saatejuhtide valik on alati väga keeruline ja vastutusrikas. Sepa ja Avandiga on juba väga keeruline koos töötada, sest nad on jäänud aastatega aeglasemaks ning neil puusad jupsivad. Aga õnneks on Avandi ja Sepp nõus töötama sisuliselt tasuta – söögi eest. Asi seegi! Usun, et tuleb suurepärane show," on produtsent Mart Normet valikuga rahul.

Foto: ERR/Elena Vareiko

Kes soovivad finaalkontserti tulla oma silmaga vaatama ja kõrvaga kuulama, peavad kiirustama, sest müügile on jäänud viimased pääsmed.

"Müügil on viimased 200 piletit! Saku Suurhall on põhimõtteliselt välja müüdud. Nii et pole küsimustki – sellest tuleb üks võimas ja liitev muusikapidu!” kinnitab Mart Normet.

Eesti Laul 2017 finaalkontsert toimub 4. märtsil Saku Suurhallis. Poolfinaalid toimuvad aga juba loetud nädalate pärast – 11. ja 18. veebruaril.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee