Saund

Aarne Valmis: Taukari meeskond on Eesti parimaid (1)

Agnes Aaliste, 27. jaanuar 2017 00:07
Aarne ValmisFoto: Arno Saar
“Taukaril on taga üks Eesti paremaid meeskondi. Ma mõtlen laulukirjutajaid, müügitiimi ja bändi, mis koosneb Eesti tippudest,” räägib muusikaprodutsent ja meelelahutusärimees Aarne Valmis.

“Kokkuvõttes on nii, et sa võid olla võimekas laulja, aga kui sul häid lugusid pole, ei jõua sa kuhugi. Temal on vedanud. Aga lisaks heale õnnele on ta loomulikult ka andekas ja mitmekesine. Võttes arvesse kas või seda, et ta on juhtinud mitut Eesti telesaadet ja suurüritusi.

Üks huvitav asi on tema puhul veel. Enamasti on artisti teine plaat lahjem kui esimene. Ma ei tea, miks see nii kipub olema. Esimene tuleb harilikult kuskilt paisu tagant, teine sünnib tihtipeale juba inertsist. Taukari puhul saab öelda, et teine plaat pole grammigi nõrgem kui esimene.” 

Samal teemal

27.01.2017
ÕHTULEHE VIDEO | Kolm auhinda saanud Karl-Erik Taukar: võrreldes kahe aasta taguse ajaga olen ma muutunud vähem enesekindlaks...
26.01.2017
ÜHE ÕHTUGA KOLM AUHINDA! “Taukar on lühikese ajaga jõudnud staadiumisse, kus pole enam vahet, mis muusikat ta teeb. Kõik töötab!”