Inimesed

Igor Mang: kodu võin hea energia riitusega pühitseda, kõrtsi või tuumaallveelaeva mitte (15)

Katrin Helend-Aaviku, Geidi Raud, 27. jaanuar 2017 04:00
UUTELE KODUDELE VÄGI SISSE: "Lääne ilmakaares valitsevad õhujõud! Meie teie sõbrad!" loitsis tähetark Igor Mang elamurajoonile head energiat. Abiks kullisilm ja turmaliin ning maagiline sau.Foto: Martin Ahven

"Õhk peab puhas olema, siis on ka mõtted puhtad ja inimestevahelised suhted õiged," kuulutas astroloog Igor Mang teisipäeval hommikul Kadriorus uue elamukvartali ehitusplatsil. Tähetark viibutas puidust saua lääne poole – just see ilmakaar valitseb õhu üle – ning lasi kohaletulnud kinnisvaraarendajatel ja linnaisadel oma väge täis loitsud kooris üle korrata.

Mang kutsus maagilisel riitusel appi kõigi nelja ilmakaare kosmilised energiad: ta süütas neli küünalt ja sättis need vastavalt itta, läände, põhja ja lõunasse. Loodava elamukvartali väestamisele aitasid kaasa ka poolvääriskivid turmaliin ja kullisilm.

"Need kivid soosivad loomingulist ärkamist. Selleks, et olla loominguline, tuleb võtta energiat kõrgematelt tasanditelt vastu," õpetas ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.12.2017
TÄHETARK MANGI TÄHELEND: põrandaalusest esoteerikust Maalehe müüduimaks autoriks
25.01.2017
TÄHETARK: "Nendes majades võib sündida järgmine Marilyn Kerro!"
24.01.2017
ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Igor Mang loitsis uuele elamurajoonile head energiat: "Siin majades võib sündida järgmine Marilyn Kerro!"
21.01.2017
Mis on astroloogia ning kas ja kuidas see töötab?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee