Inimesed

"Mary Tyler Moore muutis tervet naiste maailma." 

Õhtuleht.ee, 27. jaanuar 2017 04:00
TEGI AJALUGU: «The Mary Tyler Moore Show» ilmus ekraanile ajal, kui näitlejannad mängisid tavaliselt koduperenaisi. Kuid Mary muutis televisiooni igaveseks, kui ta kehastas oma sarjas vallalist Jackie Kennedy stiilis soenguga karjäärinaist Mary Richardsit. vida pressFoto: Vida Press

Kolmapäeval suri 80 aasta vanuses telelegend Mary Tyler Moore – näitlejanna, kes tõi USA teleseriaalidesse varasemate ontlike koduperenaiste asemel kaasaegse ja iseseisva naise. "Mary Tyler Moore muutis tervet naiste maailma," kirjutas oma järelehüüdes telesaatejuht Ellen DeGeneres.

Pressiesindaja sõnul suri Moore Connecticuti haiglas oma kolmanda abikaasa Robert Levine’i ja lähisõprade juuresolekul. "Mary jääb meelde kartmatu visionäärina, kes maailma oma naeratusega elama pani," ütles Mara Buxbaum.

TMZ.comi andmeil oli telelegend juba üle nädala hingamisaparaadi küljes. Moore’il oli seljataga pikk võitlus suhkruhaigusega ja 2011. aastal eemaldati tal healoomuline ajukasvaja. Kaks aastat tagasi räägiti, et Moore’il on haiged nii süda kui ka neerud ja et ta on peaaegu pime.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.01.2017
Suri USA telelegend Mary Tyler Moore

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee