Liis LemsaluFoto: Alar Truu
Televeeb 26. jaanuar 2017 21:21
Täna oli Kanal 2 saate “Tund tähega” külaliseks lauljatar Liis Lemsalu, keda oli küsitlema tulnud ligi sadakond noort fänni. Küsimusi oli väga erinevast vallast, kuid enim šokeeris Lemsalut küsimus selle kohta, kas ta on kunagi narkootikume teinud.

See küsimus mõjus ilmselgelt Lemsalule ootamatult ning ta lõi küsimuse peale silmad maha ja naeris närviliselt. Kuid ta vastas, et ta ei ole suitsetaja ega jooja ning tema jaoks on meelemürgid üsna kauged asjad. “Minu jaoks on okei kui on mingi üritus ja siis naudid joomist, tunned sellest mõnu ja tajud mis seal klaasis on. Et ennast segamini või sassi ajada, see ei sobi mulle, ma sureksin ära!” sõnas ta. 

Liis paljastas ka seda, et on kunagi pikanäpumees olnud ning seda šokolaadisõltuvuse tõttu. Tema vanemad talle väga magusat söömiseks ei andnud. Seetõttu väiksena, kui ta isaga Küprosel treeninglaagris kaasas käis, varastas ta ühest väikesest poekesest šokolaadibatooni. “Nüüd ma enam selline šokolaadisõltlane ei ole,” naeris ta.

Samuti sai saatest teada, et Lemsalu tahtis väiksena bussijuhiks saada. “Mulle on kogu aeg meeldinud busside suured roolid, ma ei tea miks, ma nägin seda rooli ja mõtlesin, et tahaks selle bussiga sõita!” selgitas ta. 

Kuid jalgpalluriks oma isa eeskujul Liis siiski ei oleks tahtnud saada. “Ma väga armastan jalgpalli, see on hea väljaelamiskoht, aga ma ei keriks aega tagasi ja ei hakkaks sellega tegelema töö ja elukutsena…ma ei jaksaks nii palju trenni teha. Sa pead tundma, millega sina viitsiks iga päev tegeleda ja sa ei väsiks ära, “ õpetas ta noori fänne. 

Parimaks küsimuseks valis ta küsimuse selle kohta, kas ta kannab siiamaani erinevaid sokke, kusjuures olid lauljataril ka saates erinevad sokid jalas. “Sokkide peale võib liiga palju aega kuluda, mul ei ole aega nende jaoks! Ja pealegi sokid kaovad ära kogu aeg,” selgitas ta.