Tele

Arvo Kukumägi: kärakas on tagaplaanil, sest nii palju muid asju on teha (61)

Toimetas Kristin Aasma, 22. jaanuar 2017 12:51
Arvo KukumägiFoto: Kuvatõmmis / Rehepapp Film / YouTube
Näitleja Arvo Kukumägi kavatseb avaldada päeviku, mida ta pidas peatselt kinodesse jõudva Rainer Sarneti mängufilmi "November“ võtete ajal, kus näitlejal kandev peaosa. Teatavasti vändati "November“ Andrus Kivirähki ülipopulaarse romaani "Rehepapp“ järgi. Kukumägi rõhutas, et filmis tuli unustada raamat ja ka stsenaarium ning keskenduda filmile kui sellisele.

"Pidasin iga võttepäeva kohta päevikut, aga mitte sellist, et täna oli seitse kraadi külma, vaid ikka muid asju," rääkis Kukumägi ETV pühapäevasaatele "Hommik Anuga“, märkides, et võtted olid rasked, sest pidi palju külmetama.

Arvo Kukumägi Foto: Kuvatõmmis / Rehepapp Film / YouTube

Kukumägi kasvatas filmirolli tarvis ette suure habeme. "Ma arvasin, et see jääb mulle talla alla kinni ja täid tulevad sisse," rääkis näitleja, kes on mänginud paljudes mängufilmides, sh Peeter Simmi „Tätoveeringus“ ja „Ideaalmaastikus“. Kukumägi sõnul määriti ta habet hobuserasvaga, aga ta ütles, et eks filmis tuleb kõik ära kannatada.

Samal teemal

Armastatud näitleja rääkis ka oma praegustest suhetest alkoholiga ning avaldas lootust, et tal elus jätkub liin, kus ta asub praegu – "kärakas on tagaplaanil“. Kukumägi ütles, et "nii palju muid asju on teha“. Teda aitab praegu meditatsioon, kuigi ta on proovinud abi leida ka Anonüümsetelt Alkohoolikutelt, kloostrist ja nõidadelt. "Nüüd ma võin väikse topka teha või 25 dekaliitrit väga head viskit pika aja jooksul, aga ma ei pea end siruli tõmbama ja neid pikki tsükleid ma ka ei tee enam." Naine on Kukumägi sõnul talle suureks toeks.

"November“ peaks kinodesse jõudma 3. veebruaril. Arvo Kukumägi rääkis filmist vaimustusega ning ennustas sellele suurt edu, ka Ameerika filmiauhinda Oscarit.

Samal teemal

16.04.2018
RAINER SARNET: Arvo Kukumägi oli nagu laps – tal tuli naer ja nutt ruttu!
16.04.2017
Suri Arvo Kukumägi
28.03.2017
"Novembri" operaator Mart Taniel võitis Tribeca festivalil parima kaameratöö auhinna!
27.00.2017
GALERII | „Rehepapi“ põhjal vändatud film „November“ jõudis pärast pikka ootust kinolinale