TEEVAD AJALUGU: Tanja ja Mikk on esimene abielupaar, kes juhib Eesti muusikaauhindade galat. «Me saame teineteisest ühtmoodi aru ja kui ühel peaks tekkima mälulünk, tuleb teine appi,» leiab Tanja, et koos kaasaga on õhtut kergem juhtida.Foto: Eesti muusikaauhinnad
Katharina Toomemets 20. jaanuar 2017 04:00
Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar on esimene abielupaar, kes juhib Eesti muusikaauhindade galat

Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar on esimene abielupaar, kes juhib Eesti muusikaauhindade galat. 

"Kõike võib juhtuda, me oleme siiski inimesed – ma võin oma pika kleidi otsa komistada ja kukkuda, sõnad võivad meelest või sassi minna, eriti minul. Muidugi on väike närv sees!" tunnistab Tanja Mihhailova-Saar, kes astub koos abikaasa Mikk Saarega järgmisel nädalal Eesti muusikaauhindade (EMA) jagamisel õhtujuhina üles. 

Tanja ja Mikk said pakkumise muusikaauhindade galat juhtida möödunud aastal enne jõule. "Ma arvan, et see on Eesti muusikamaastikul üks vingemaid, kui mitte kõige vingem üritus ja sellist asja juhtida on privileeg," ütleb Mikk. Ta tunnistab, et kerge ärevus on sees küll. Tanja ütleb, et jah-sõna tuli üsna kohe. "Mulle on seda kohta ka varem pakutud, kuid ma pole saanud mitmesugustel põhjustel kaasa teha. Nüüd tundus kõik õige," lausub ta.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad