Inimesed

Ott Lepland: Tõniste poeg tegi mind "Laulukarussellil" šikilt järele! (2)

Agnes Aaliste, 19. jaanuar 2017 04:00
«LAMBAROCK»: Kui Ott Lepland (vasakul) püüdis 20 aastat tagasi hoogsat lastepala lauldes teha Michael Jacksoni tantsuliigutusi, siis Marten Thomas Tõniste (paremal) pühapäevase etteaste liikumine oli inspireeritud hoopis seltskonnatantsust.Foto: ETV / Kuvatõmmis

Purjesportlasest poliitik Toomas Tõniste ja tema abikaasa Ingrid vaatasid uhkusega, kuidas nende poeg saates "Laulukarussell" pühapäeval üles astus. Marten Thomas esitas väikese Ott Leplandi tuntuks lauldud lugu "Lambarock". "Mulle väga meeldis Marteni versioon "Lambarockist"! Tubli poiss, sai kenasti hakkama," kiidab Ott noorema ametivenna etteastet.

"Eriti huvitav oli mu meelest tema tantsuline lahendus," täpsustab Ott. "Väga šikilt oli lahendatud see vahekoht, kus mina niisama tantsu lõin ja kargasin. Marteni esituses läheneti sellele osale intelligentsemalt ehk peotantsuga."

Toomas Tõniste räägib, et kaheksa-aastane poeg jõudis teleekraanile loomulikku rada mööda: "Millalgi oli koolis esinemine ja Marten sai sealt edasi. Seejärel läks pall märkamatult veerema. Kooli laulukonkursile järgnes Harjumaa konkurss ja lõpuks "Laulukarussell", mis tegelikult alguses eesmärk polnudki."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.11.2016
Ott Lepland andis välja oma esimese kontsertalbumi "Maailm mu ees"
10.11.2014
Ott Lepland: "Võtsin "Lambarocki" tantsuliigutused Jacksonilt."
28.12.2013
Ott Leplandi pikk intervjuu: üks ja sama mees ei saa kogu aeg esikohal olla. Kui võidaksin kogu aeg, kaoks motivatsioon

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee