Tele

Maiken: tunne, nagu oleks filmi sattunud

TÄNA "RADARIS" | Pauk luuavarrest: tuntuim lauluõpetaja Maiken rikkuvat lauljate hääli  (66)

Toimetas Keit Paju, 17. jaanuar 2017 13:50
Maiken saates "Radar"Foto: Siim Männik
Eesti tuntuimat lauluõpetajat Maikenit süüdistatakse lauljate hääle rikkumises. Maiken õpetab WAF koolis CTV meetodiga laulmist. See erineb traditsionaalsest lauluõpetamisest nii palju, et tema konkurendid on asunud rünnakule ja peavad Maikeni õpetusstiili häälele kahjulikuks.

Viimased kolm kuud on Maiken elanud hirmus ja teadmises, et kohe-kohe tõmbavad teised tunnustatud vokaalpedagoogid tema elutööle vee peale. Ta ei tea, kes konkreetselt on asunud tema vastu.

“Mingisugune punt inimesi, kes ei ole mitte kunagi WAFi majas käinud, kes ei ole näinud mitte kunagi minu tööd ja seda, mis ma teen oma õpilastega - viskavad kivi. Selline tunne, et nagu olen filmi sattunud. Valime siis selle ühe välja ja loobime ta kividega surnuks,” prahvatab Maiken.

Milles Maikenit täpsemalt süüdistatakse, sellest saab lähemalt teada täna õhtul Kanal 2 saates "Radar" kell kaheksa õhtul.

Samal teemal

27.02.2017
Bert Pringi häälefoorumil: lauluõpetajad peaks koostööd tegema, mitte solvunult ja teretamata üksteisest mööda kõndima
09.02.2017
Hääleseade suur foorum leiab aset 26. veebruaril
25.01.2017
Eesti Ekspressi peatoimetaja Erik Moora vastulause Maikenile: Eesti Ekspress ei lähtu "õelusest ja hävitamiskirest"
25.01.2017
Maiken: mul on hea meel, et lauluõpetajad on otsustanud lauljate hääletraumadest rääkimiseks kokku tulla, kuid mina pole kutset saanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee