Inimesed

Liis Lemsalu: kui olin teismeline, tögas isa, et kannan jalas tursapäid (1)

Õhtuleht.ee, 16. jaanuar 2017 04:00
Liis LemsaluFoto: Teet Malsroos
Lauljanna Liis Lemsalu tegi elu suurima stiiliapsu teismeeas, kui ta elas Norras. "Seal oli tohutult popp hästi suurte kosside või tenniste kandmine, millel olid hästi paksud keeled," kirjeldas Liis eilses telesaates "Kapist välja" pentsikut moeröögatust, millega temagi kaasa läks. 

"Mäletan, kui mu isa kogu aeg nokkis, et miks sa käid nende tursapeadega, sa kahetsed seda elu aeg, kui sa hiljem neid pilte vaatad. Nüüd, kui ma tõesti vaatan tagasi sellele ajale, siis ma… noh, okei, ma ei kahetse, aga natuke koomiline on küll," tõdeb lauljatar.

Oma suurimaks stiiliikooniks peab Liis modell Erin Wassonit ning ajastutest on lauljatari lemmikuks üheksakümnendad. "Ma armastan seda aega, kui Cindy Crawford tegi neid aeroobikavideosid. Need kõrged trikood ja need suured juuksed ja need lainerid ja kõik see tolleaegne moetööstus ka, kuidas need modellid käisid ja mis stiilid ja disainid ja lõiked olid moes. Mulle meeldis see aeg."

Liisi riidekapist leiab aga üheksakümnendate trikoode asemel hoopis hulgaliselt kleite. "Pidulikke olen kõige enam vist tasuta saanud. Ma olen väga õnnelik inimene, et olen päris palju asju enda kappi saanud nii, et ma ei ole pidanud neid ostma," rääkis Lemsalu.

"Mulle väga-väga sobib see variant, et on palju erinevaid asju – siis saab alati kombineerida. Mu üheks favoriitasjaks üldse on asjade kombineerimine."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee