Tele

Liis Lemsalu teismeeast: koomiline on vaadata, et kandsin tursapeadega tenniseid (21)

Toimetas Gerly Mägi, 15. jaanuar 2017 12:09
Foto: LAURA OKS
Täna hommikul läks ETV eetrisse selle hooaja viimane Eesti disaini esitlev saade "Kapist välja", kus oli sel korral külas lauljanna Liis Lemsalu. Oma garderoobi ja lemmikdisainereid tutvustades rääkis Lemsalu ka elu suurimast moeapsust, mis jäi teismeikka. 

"Mäletan, kui ma olin puberteedieas ja elasin veel Norras, siis seal oli tohutult popp hästi suurte kosside või tenniste kandmine, millel olid hästi paksud keeled. Mäletan, kui mu isa kogu aeg nokkis, et miks sa käid nende tursapeadega, sa kahetsed seda elu aeg, kui sa hiljem neid pilte vaatad. Nüüd, kui ma tõesti vaatan tagasi sellele ajale, siis ma noh, okei, ma ei kahetse, aga natuke koomiline on küll." 

Kombineerib ja katsetab 

Oma suurimaks stiiliikooniks peab Liis modell Erin Wassonit ning ajastutest on lauljatari lemmikuks üheksakümnendad. "Ma armastan seda aega, kui Cindy Crawford tegi neid aeroobikavideosid. Need kõrged trikood ja need suured juuksed ja need lainerid ja kõik see tolleaegne moetööstus ka, kuidas need modellid käisid ja mis stiilid ja disainid ja lõiked olid moes. Mulle meeldis see aeg."

Liisi enda riidekapist leiab aga üheksakümnendate trikoode asemel hoopis hulgaliselt kleite.

"Pidulikke kleite on mul üpris palju kogunenud, kõige enam vist läbi saamise. Ma olen väga õnnelik inimene, et ma olen päris palju asju ikkagi enda kappi saanud, ma ei ole kõike pidanud ostma," rääkis Lemsalu.

"Mulle väga-väga sobib see variant, et kui on palju erinevaid asju, siis saab alati kombineerida. Mu üheks favoriitasjaks üldse maailmas on asjade kombineerimine. Asjade kokku panemine, mis võib-olla nii väga ei sobi, aga kui ma ise tunnen, et see läheb ja see on minu jaoks hea, siis ma üldjuhul lähen ikkagi oma teed," lisas ta.
 
Saadet, kus muuhulgas rääkis pruutkleitidest disainer Hanna Korsar, pruutkingade valmistamisest Kadi Paasik ning kõrgmoest Ülle Suurhans-Pohjanheimo, saab järele vaadata siit.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee