Inimesed

Ene Rämmeld: "Pigem elan liblika elu, kui olen miljonär." (30)

Jaanus Kulli, 14. jaanuar 2017 04:00
«Ega ma ei kujuta ette küll, et juba nii vana olen. Pealegi on mul poeg, kes mind kogu aeg kritiseerib ja sellepärast ei tohi ma ennast lössi lasta.» Ene Rämmeld räägib, kuidas ta end 70. sünnipäeval tunnebFoto: Jörgen Norkroos

"Seda küsitakse mu käest iga päev, aga mul on ju hea ettekääne, et mul pole siin mitte midagi," vastab Pariisis elav näitleja Ene Rämmeld, kas ta ka kunagi Eestisse kolida kavatseb. "Täpselt 35 aastat tagasi alustasin ma Pariisis absoluutsest nullist ja tulla uuesti siia, kaks kätt taskus… Ei, ei! Mul ei ole Eestis mingit kohta, mingit kodu."

Kohtume Ene Rämmeldi, "Libahundi" Tiinaga (tahab ta seda või mitte, aga ennekõike selle filmirolli kaudu eestlane Enet tunneb), Radissoni hotelli vastuvõtu baaris.

Täpselt samas kohas, kus kolm aastat tagasi. Kui Ene uksest sisse astub, tabaks mind justkui déja vu: Ene on sama kaunis ja mulle tundub, et ka sama kübaraga, justkui poleks vahepeal mitte midagi muutunud. Samas ju on: ta on vahepeal matnud oma abikaasa ja isa. Maailm on hoopis teine, kui kolm aastat tagasi. Ja Ene kolm aastat vanemaks saanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.03.2018
ÕL VIDEO | Ene Rämmeld: Leida Laius sai pärast "Libahundi" ekraanile jõudmist infarkti, sest kriitik Remmelgas tampis filmi maatasa
27.01.2015
Suri filmimees Vladimir-Georg Karassev-Orgusaar
07.10.2014
Ene Rämmeld sattus häälepaelte lõikuse tõttu surmasuhu
21.05.2014
GALERII: Ene Rämmeld esitles Kukus uut raamatut

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee