Inimesed

Mihkel Raua raamatud sünnivad jalutamiste vahel (9)

Rainer Kerge, 14. jaanuar 2017 04:00
JALUTAB KAKS KORDA PÄEVAS: Varahommikul teeb Mihkel sportlikuma jalutuskäigu, misjärel asub täis kirjutama oma 10 000-tähemärgist päevanormi. Siis läheb ta tavaliselt taas jalutama ja asub siis värske peaga läbi vaatama kunagi varem kirja pandut. Foto: Karli Saul

"Mind ajab õudselt rivist välja ja isegi ärritab, kui ma pean kirjutamise kõrvalt jupiti veel ka päriselu elama," tunnistab Mihkel Raud, et eelistab teksti luua metoodiliselt, selge päevaplaani kohaselt, omaette ja keskendunult. "Kirjutamise ajaks üritan ma ennast vabastada mitte ainult sotsiaalsetest kohustustest, vaid ka muust tööst."

Raamat "Musta pori näkku" on seletuskiri, miks te elus olete. "Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda" on seletuskiri, miks te 3229 valijat tuimalt üle lasksite ja riigikogust tavalise elu juurde tagasi tulite. Kas järgmise seletuskirja kondikava on juba koos?

Ei ole – on aus lühike vastus. Ma ei tea, millega ma peaks vahepeal hakkama saama, et jälle oleks vaja mingit seletuskirja kirjutada.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.02.2017
GALERII | Raud/Saller/2 Viljandis
26.01.2017
GALERII | HENDRIK SAL-SALLER: lapsena nähti minus ainult Anne Velli poega
03.12.2016
Stsenarist Mihkel Raud: "Istun arvuti taha ja hakkan tööle. Nii lihtne ongi."
10.11.2016
"KOLMERAUDNE" TÄNA: kuidas muutub Eesti elu nüüd paremaks? Mismoodi takistas seda Rõivase valitsus?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee