Film

ELU ENNE INTERNETTI | Seikluskomöödia “Sangarid” plakatitelt näed, millised olid sõbrapildid 80ndatel! (6)

Toimetas Keit Paju, 13. jaanuar 2017 14:23
Märt Pius (Ralf)Foto: pressimaterjal
Mõnikümmend aastat tagasi toimis elu ilma internetita täiesti, sest mobiiltelefoniga igalpool endlite tegemise asemel käidi tollal sõbrapilte tegemas professionaalse fotograafi juures.

Selle tarvis võeti garderoobist oma parimad riided ja sätiti ennast viimseni ära, et see üks klõps oleks filigraanne.

Pilte jagati aga käest kätte või kirja teel ning neid koguti fotoalbumisse,  mis asendas tollal Instagrami ja Facebooki.

Märt Pius (Ralf)Foto: pressimaterjal

Kolme peategelase kõrval astuvad seikluskomöödias “Sangarid” üles veel Henrik Kalmet, Ott Sepp, Marika Barabanštšikova, Tõnu Kark, Andres Dvinjaninov, Esko Salminen, Volkswageni matkabuss ja paljud teised.

Karl-Andreas Kalmet (Mario) Foto: pressimaterjal

Seikluskomöödia “Sangarid” põhineb Martin Alguse originaalstsenaariumil, kes aitas kirjutada Eesti publikurekordi löönud “Klassikokkutuleku”. Lavastajaks on Jaak Kilmi, keda kinokülastaja teab kui “Disko ja tuumasõda” ja “Sigade revolutsioon” režissööri. Filmi operaator on Aigars Sērmukšs, kunstnik Katrin Sipelgas, kostüümikunstnik Anu Lensment ja monteerija Tambet Tasuja.

Filmi produtseerib Taska Film (“Klassikokkutulek”, “1944”) ja levitab ACME Film.

Inspireerituna omast ajastust on käesoleva filmi sisu, sündmused ja tegelased väljamõeldis. Kokkulangevused filmi ja reaalsete isikute, nimede või sündmustega on juhuslikud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee