Foto: Erlend Staub
Toimetas Keit Paju 12. jaanuar 2017 18:00
Miks ühed naljategelased saavad rahva lemmikuteks, teised aga mitte? Mis on selliste kangelaste nagu Herbert Ving ja Suzi Vesik, Ice Dog M, Ivan Orav, Maie ja Valdur või Bläck Rokit fenomen? Kanal 2 toob täna kell 20:00 ekraanile täiesti uue erisaate "Eesti naljakangelaste autahvel", mis kaardistab eestlaste naljalemmikud ja nende saamislood. 

Nimed nagu Maie ja Valdur toovad koheselt silme ette Henrik Normanni ja Madis Millingu kehastatud tegelased. Alev Strömi peale mõeldes meenub Peeter Oja loodud puhmas kulmudega härra, kel omapärane aktsent ja eriline arusaam Eesti asjadest. Ka "Suure komöödiaõhtu" Herbert Ving on mees, kes tänaseks elab juba täiesti iseseisvat elu väljaspool tele-ekraani.

Kanal 2 lõbus erisaade "Eesti naljakangelaste autahvel" võtab täna need rahvalemmikud ükshaaval ette ja uurib, mis on nende fenomen. Miks elatakse neile kaasa nagu lähedastele sõpradele ja sugulastele? Ja kuidas just neist said sedavõrd märgilised kangelased?

Naljalemmikute taustalugusid räägivad tänases erisaates Herbert Vingu kuulsaks teinud Argo Aadli, Ivan Orava taustajõud Andrus Vaarik ja Andrus Kivirähk, Ice Dog M ehk Kristjan Jõekalda jpt. 

"Eesti naljakangelaste autahvel" on Kanal 2 ekraanil täna kell 20:00.

Kommentaarid  (12)

nõus 13. jaanuar 2017 11:03
Eriti "naljakad" on ülemängivad, Niinemets ja Müürisepp, nagu karglevad jobud
Jep, 13. jaanuar 2017 13:44
tavaliselt vahetan kanalit
Jube, 13. jaanuar 2017 10:18
oma arvamust ei lubata avaldada, aga "nalju" olen sunnitud vaatama-kuulama.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS