Inimesed

TAPVAD ILULÕIKUSED: naised lähevad lameda kõhu ja pringi tagumiku pärast hauda (14)

Triin Tael, 12. jaanuar 2017, 04:00
SURM LÕIKUSLAUAL: 22aastane Melanie Montenegro sai rasvaimu ajal infarkti ja suri. Operatsiooni teinud dr Felipe pages pärast juhtunut ja on siiani peidus. Kui ta välja ilmub, saab ta kriminaalsüüdistuse.Foto: Vida Press

Lõuna-Ameerikat vapustas aasta lõpul 22aastase modelli traagiline surm – Melanie Montenegro sai keset rasvaimu infarkti. Sügisel suri Miami ilukliinikus kõhtu trimmida lasknud ameeriklanna Maria Christian, kes vaid mõni päev varem tähistas oma noorema poja teist sünnipäeva. Need on vaid värskeimad näited vildakate iluideaalide nimel elu kaotanud naistest. 

Guatemala ja Ecuadori võimud uurivad noorukese modelli surma keset ilulõikust. 22aastane Melanie Montenegro võttis detsembris ette reisi ühte suuremasse Ecuadori linna Guayaquili, et lasta kirurg, dr Felipele kuuluvas ilukliinikus rasvaimu teha.

Ent tudeng ja kolmeaastase tütre ema, kes oli kodumaal ka väikest viisi Youtube’i kuulsus, sai keset protseduuri infarkti ja suri. Dr Felipe lasi jalga, ilma et oleks Melanie omastele tema surmast teatanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. aprill 2018, 13:00
Kanye West pani albumikaanele ilukirurgi, kelle lõikuse järel tema ema suri
25. mai 2016, 06:00
Cher: "Ma olin üksainus suur nina!"
18. veebruar 2016, 16:55
PILTUUDIS | Tundmatuseni muutunud "Twin Peaksi" staar Laura Flynn
21. september 2014, 14:00
Sophia Loren: "Olen avastanud igavese ilu allika. See peitub peas!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee