Inimesed

Ozzy üritas endale abikaasa vähiravi ajal otsa peale teha 

Õhtuleht.ee, 10. jaanuar 2017 15:12
Osbourne'id 2014. aastal.Foto: Reuters
Kelly Osbourne paljastab aprillis ilmuvas raamatus “There is No F*cking Secret”, et tema isa Ozzy võttis abikaasa Sharoni vähivõitluse ajal üledoosi.

Rokipere võsu meenutab, kuidas ta jooksis isale teatama, et jämesoolevähiga võitleval emal on krambid tekkinud ja ta tuleb haiglasse viia. “Isa oli seal, bokserid jalas, ja ma vaatasin, kuidas ta ajas pihud kausitäiesse tablettidesse, neelas peotäie neist alla ja kulistas viina peale.”

Samal teemal

Kui kiirabi Osbourne’id haiglasse viis, sirutas Ozzy käe, kontrollimaks, kas Sharon veel hingab. “Siis kaotas ta teadvuse, käsi ema suu peal.” Meedikud pidid Ozzy eemale kiskuma, too aga ajas sõrad vastu, saamata aru, mida ta teeb. “Nad peatasid auto ja hakkasid politseisse helistama.” Tütar anus, et politseid ei kutsutaks, ja meedikud nõustusid tingimusel, et Kelly ise oma isa käed kinni seob.

Haiglas viidi Sharon ühte ruumi ja Ozzy teise – üledoosi ja alkoholimürgitust ravima. “Isa ei suutnud taluda mõtet ema kaotamisest,” seletab Kelly.

Kelly meenutab oma raamatus hea sõnaga koomik Robin Williamsit. Kui paistis, et vähk saab võimust, otsustas Sharon ravist loobuda. “Robin ronis tema juurde voodisse ja oli seal terve pärastlõuna, ja kogu majas kajas ema naerulagin,” kirjutab Kelly. “Varsti pärast seda, kui Robin oli lahkunud, ütles ema, et otsustas haiglasse tagasi minna ja keemiaravi lõpule viia. Robin Williams aitas mu ema elu päästa.”

Samal teemal

23.09.2016
Kuidas Ozzy Osbourne ikka veel elab? (ja paljud teisedki ahelsuitsetajad, alkohoolikud või narkomaanid)
13.09.2016
Sharon Osbourne kaotas mõistuse: "Ma ei suutnud 3 päeva mõelda ega rääkida."
04.08.2016
Ozzy armuke alustas tema tütre vastu kohtulahingut
04.08.2016
Ozzy Osbourne’i armuke: "Ta kinkis mulle mu elu suurimat armastust."