Foto: Ülo Josing / ERR
Toimetas Marge Sillaots 10. jaanuar 2017 10:11
"Terevisiooni" alustas eile senise saatejuhi Urmas Vaino asemel Eero Reinu, kes Televeebi lugejate hinnangul sai suurepäraselt oma uues rollis hakkama.

Kui üldse millegi üle viriseda, siis ütlevad lugejad, et ETV võiks vaikselt kaaluda saate formaadi muutmist, mis aegunud.

"Vaino oli hea. Küll uuega ka ära harjub," kirjutab lugeja Kõigesööja.

"Sümpaatne noormees. Täna oli teda loomulikult vähem näha, sest töötab end sisse veel. Edu talle edaspidiseks. Aga, et saatejuhtide kallal pidevalt irisetakse, käib justkui asja juurde. Kui mõelda, kui palju õelutseti omal ajal ka Anu Välba kallal lihtsalt selle pärast, et ta oli nagu oli," lisab naine71.

Nimetu lugeja ütleb, et uus saatejuht on tore, ent saate formaat lihtsalt kulunud. "Igavad külalised, igavad teemad, aastaid täpselt ühte moodi. Tuleks ka Viirpalu välja vahetada, siis asi ehk muutuks. Seni vaatan parem ETV+ hommikuprogrammi. Hoopis teine tera. Viirpalu võiks ka korra seda saadet vaadata, ehk on midagi õppida."

Samal teemal

Kommentaarid  (48)

misnüüd 3. aprill 2017 12:16
..jah , kui Eero ongi saatejuht, keda väga heaks peetakse, siis ma ei imesta vaatajate-kuulajate .. üle. Seepärast just selliseid saatejuhte ja programme pakutaksegi, et hea odav ja vaataja on rumal. Ega muidu ei ütle rahvasuu, et sigade ette pärleid visata pole mõtet. Mis puutub Katrinit, siis diktsioon on heaks läinud ja lõpetage norimine norimise pärast. No mida siis te Vaino kohta ütlete, tol ajal ei saanud Katrin ja ka külalised peaaegu üldse sõna. Kui aga saatejuht ei suuda soravat juttu rääkida ja esitab täiesti arusaamatuid küsimusi millest ka külalised aru ei saa , kehakeel annab märku sellest kui vähe ta teema vastu tegelikult huvi tunneb, puudub kirg, siis on ikka midagi väga mäda ja Eero kohta just selline kirjeldus vastab. See , et ta hommikuinimene on ja varajase tõusmisega hakkama saab ei tee temast saatejuhti kes rõõmsalt peaks vaatajale kuulajale hommikul rõõmsa ja teotahtelise meele andma vaid juba nö hommikul sind välja hoopis vihastab. Külalisi aga saatesse kutsuda kolmeks lauseks nii vara hommikul küll mõtet ei ole ja selle asemel et muusikaga tv- kostitada võiks juttu rohkem olla. Muusikat kuulata saab ka raadiost, selleks tv-d küll lahti teha pole mõtet. Hommikuprogramm peaks inimesed nö käima tõmbama, ka kõige suurema unimütsi mitte aga välja vihastama.
Fakt on see, et muutusi vaja saate sisus 11. jaanuar 2017 08:47
Katrinil on ilusad pikad juuksed ja tõepoolest nendega saab imet teha ,pole midagi ülejõu käivat sättida igasse asendisse mis näitab et on hoolitsetud seatud välimus . Jutuvad on ka tal peatamatu ,sõnalõpud kaovad ära .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS