Tele

Legendaarsed "Surmarelva" võmmid tegutsevad taas!  

Toimetas Keit Paju, 9. jaanuar 2017 16:58
Foto: pressimaterjal
Kanal 2 toob tänasest vaatajate ette legendaarsetel "Surmarelva“ filmidel põhineva verivärske action-komöödiasarja. Huumorist ja korralikust märulist pakatavas "Surmarelva" sarjas kehastavad vastuolulist võmmipaari Damon Wayans ja Clayne Crawford.

1986. aastal jõudis esimest korda kinoekraanile "Surmarelva" film, mille peaosades särasid toona Mel Gibson ja Danny Glover. 30 aastat hiljem on "Surmarelva" filmidest inspiratsiooni saades sündinud telesari, mille keskmes on taas vastuoluline detektiivide paar: oma naist leinav endine eriüksuslane Martin Riggs (Clayne Crawford) ja pärast infarkti tööle naasev Roger Murtaugh (Damon Wayans).

Nende koostöö algus on küll okkaline, ent ometi toimib see tandem vastupidiselt kõikidele ootustele ideaalselt. Ohjeldamatu Riggs ja vaoshoitud Murtaugh peavad lahendama kõige keerulisemaid juhtumeid ja samas tulema toime omavaheliste erimeelsustega. Ameerikas möödunud sügisel edukalt esilinastunud sari pakub parimat vaatemängu, kus plahvatavad autod, toimuvad pöörased taga-ajamised ja samas on oma koht ka huumoril ning teraval sõnamängul.

"Surmarelv" stardib Kanal 2 ekraanil täna kell 21:30.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee