Inimesed

EESTI ESIMENE POLAARPAAR: kes teab, äkki mõne aasta pärast elame Alaskal ja peame kelgukoeri (54)

Helen Pentsa, 9. jaanuar 2017, 04:00
EKSTREMISTID: "Mulle meeldib ekstreemne kliima. Aga isegi siis, kui siin saaks selle külmaisu täis, tunnen puudust polaar­alade puutumatust loodusest," ütleb eelmisel aastal polaarmatkal käinud Hans Markus. Peagi kogeb kõike seda omal nahal ka tema pruut Ketter.Foto: Aldo Luud
Hans Markus Antson (21) ja Ketter Michelle (18) on Eesti esimene polaarpaar, sest mõlemad on oma kategoorias kinni pannud kuulsa Fjällräven Polar konkursi. Tegu on võistlusega, kus igal aastal osaleb sadu seiklus­himulisi inimesi kogu maailmast – eesmärgiga pääseda kelgukoertega ekstreem­sele polaarmatkale.

Polaarpoiss ja loodusfotograaf Hans Markus käis ekstreemsel ekspeditsioonil möödunud aastal, tänavu aitas ta selle reisi võita oma kallimal, noorel eestlannal Ketteril. Kuna tüdruk elab ja õpib Soomes ja tal on parasjagu käsil 11. klass, kandideeris Ketter võistlusel Soome riigi esindajana.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

23. november 2018, 15:03
Sinu hääl loeb! Aitame väiksest kalurikülast pärit eestlanna polaarmatkale
17. aprill 2017, 16:46
EKSTREEMSELT POLAARMATKALT NAASNUD EESTLANNA: täitus tõeline polaarunistus!
11. jaanuar 2017, 20:22
NOBEDATE NÄPPUDE VOOR! Türgi võtmemängija matš jäi täiesti jabural põhjusel pooleli

54 KOMMENTAARI

j
Jolks 14. märts 2017, 21:55
Reisimas on käinud see neiu rohkem kui m6nel lusikas suus nii,et saab hakkama.kes käseb mürki pritsida üldse sellel teemal-kes kus käib ja mida teeb!!!!!!!v6tke looteasend ja elage oma koopas edasi.
j
Jolks 14. märts 2017, 21:47
Kle mis te vingute-kas keegi irisejatest on teinud midagi et kusagil Eestit mainitakse???ei ole-vot siis suu kinni.enamus kirujatest vb politseikroonikasse joudnud täispeaga.tublid noored pole midagi ütelda.Ketter ja Hans tehke ise mingi saade.
Loe kõiki (54)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee