Inimesed

ERIKA SALUMÄE TÜTRE TORMILINE SÜNNITUS: sõit ühest haiglast teise ja ootamatu keisrilõige (100)

Katharina Toomemets, 4. jaanuar 2017, 04:00
ÕNNELIKUD: Gowri Grand Uustalu jagas Facebookis ka esimesi fotosid tema ja Shanti perre sündinud pisitütrest, kes sai nimeks Neytiri. Laps tuli ilmale Tais Phuketi haiglas, kaalus 3110 grammi ning oli 48 sentimeetrit pikk. Sünnitusel olid toeks ka Shanti ämm Gerli ja äi Lauri.Foto: Facebook

"Kuskil kahe paiku öösel kargas Gowri meie magamistuppa: üles! üles! Shantil tulid veed ära!" kirjeldab värske vanaema Gerli Grand oma blogis. "Mina kobisin unesegasena nende magamistuppa, et kas on ikka õige asi – mine sa neid ootusärevuses noori isasid tea!" Erika Salumäe tütar Sirli, uue nimega Shanti, polevat aga õieti taibanudki, et nüüd läheb sünnitamiseks.

Möödunud aasta viimasel päeval tulid Taimaalt Eestisse rõõmu-uudised – end puhkuseparadiisis sisse seadnud rõivaimpeeriumi omanike Grand Uustalude pere sai ühe liikme võrra rikkamaks: Erika Salumäe tütar tõi lapse ilmale.

Õnnelik isa Gowri jagas pilte beebist ka oma Facebooki kontol. Tais Phuketi haiglas sündinud tirts nägi ilmavalgust 31. detsembril kell 13.59, kaalus 3110 grammi ning oli 48 sentimeetrit pikk. Tegelikult oli lapse sünnitähtajaks määratud 9. jaanuar, kuid pere oli kindel, et tirts sünnib siia ilma veel vana aastanumbri sees.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

1. november 2019, 08:00
Grand Uustalud kutsusid nõia rõivafirmasse korda looma
12. august 2017, 14:04
VIDEO | Palju õnne! Gowri ja Shanti Grand Uustalu on ametlikult abielus!
7. august 2017, 12:41
PALJU ÕNNE! Erika Salumäe tütar sai täisealiseks!
19. aprill 2017, 14:02
Gerli Grand ütleb oma emast lahti: olime vennaga teenijad sinu elus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee