"Zoolander 2" on film, millele ennustati suurt edu, kuid siiski ei teeninud film nii palju, kui oli oodatud. Foto: Paramount Pictures
Televeeb 30. detsember 2016 15:01
Kahjuks ei tõuse kõik filmid tähtedena taevasse, olenemata sellest, et nende tootmisele on kulutatud miljoneid ning nendele oodatakse edu. Siin on list selle aasta suurimatest põrujatest filmimaastikul.

 1. "Masterminds"

Film põhineb 1997. aasta oktoobris aset leidnud kuulsa Loomis Fargo röövil ja räägib loo selle firma valvurist, kes korraldab ühe suurima pangaröövi USA ajaloos. Tegu on veidra komöödiaga, milles mängivad Zach Galifianakis, Owen Wilson ja Kristen Wiig. Kahjuks ei saatnud filmi oodatud edu ning film jäi miinusesse – teenides 8 miljonit dollarit vähem, kui kulus selle tegemisele.

2. "Grimsby"

Boratina tuntud Sasha Baron Cohen’i põnevuskomöödia räägib loo spioonist, kes peab tiimi võtma oma huligaanist venna. Kahjuks ei läinud filmil üldse hästi, teenides vaid 25 miljonit dollarit, tegemata tasa 30 miljonilise eelarve.

3. "Whiskey Tango Foxtrot"

Peaosas Tina Fey’ga, räägib film loo ajakirjaniku mälestustest, kui ta reporterina sõjas käis. Kahjuks ei võtnud publik filmi väga hästi vastu ja seega jäi film 12 miljonit miinusesse.

4. "Popstar: Never Stop Never Stopping"

Justin Bieberi üle nalja tegev film on nii mõneski mõttes halenaljakas, kuid kahjuks see muusikaline komöödia ei läinud publikule väga peale, teenides vaid 9,5 miljonit dollarit, mis on vaid tilgake meres, võrreldes selle filmi tegemisele kulunud 20 miljoni dollariga.

5. "Zoolander 2"

Kuigi Zoolanderi näol oli tegu ikoonilise ja väga populaarse filmiga, siis ennustati muidugi edu ka ligi kümme aastat hiljem ilmunud järjefilmile, peaosades loomulikult Ben Stilleri ja Owen Wilsoniga. Kuid kahjuks lendas film justkui modell moelaval ninali, teenides ainult 55 miljonit dollarit, tehes põhimõtteliselt seega vaid tasa filmile kulunud 50 miljonit.